Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Paulina

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Paulina

  2)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Paulina

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Paulina

  3)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Paulina

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Paulina

  4)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Paulina

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Paulina

  5)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Paulina

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Paulina

 • Prognoza pogody na tydzień 28.01-03.02.2017
  27.01.2017 04:25

  Weekend słoneczny. Początek tygodnia z dużym zachmurzeniem i lokalnymi opadami śniegu, śniegu z deszczem lub mżawki. Okresowo niewykluczony opad mżawki marznącej. Od środy znów dość pogodnie.

  • Reklama

  W sobotę Polska pozostawać będzie pod wpływem rozległego wyżu z centrum nad Europą Środkową. Na  przeważającym obszarze kraju będzie pogodnie z małym zachmurzeniem lub bezchmurnym niebem. Duże zachmurzenie z niewielkimi przejaśnieniami będzie na wschodzie i tutaj lokalnie mogą pojawiać się słabe opady śniegu lub śniegu z deszczem. Niewykluczone też opady marznącej mżawki. Temperatura maksymalna przeważnie wynosić będzie od 0 do 3 stopnia. Nieco cieplej na Pomorzu i na Kujawach, gdzie będzie od 4 do 5 stopni.

  W niedzielę przed południem na przeważającym obszarze kraju będzie bezchmurnie lub małe zachmurzenie, jedynie na krańcach wschodnich będzie duże zachmurzenie. W drugiej części dnia zacznie chmurzyć się na północnym zachodzie a pod wieczór duże zachmurzenie będzie od Pomorza po Wielkopolskę i Ziemię Lubuską i tutaj lokalnie mogą występować słabe opady śniegu lub śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 1-2 stopni na wschodzie do 5-7 stopni na zachodzie.

  W poniedziałek początkowo będzie pogodnie na południowym wschodzie, na pozostałym obszarze będzie duże i całkowite zachmurzenie ze słabymi opadami śniegu, śniegu z deszczem lub mżawką. W drugiej części dnia już w całym kraju będzie pochmurno. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 1-2 stopni na wschodzie do 4-5 stopni na zachodzie.

  Wtorek  w całym kraju będzie pochmurny z dużym i całkowitym zachmurzeniem, lokalnie możliwe są słabe opady mżawki lub deszczu ze śniegiem. Rano i wieczorem w wielu miejscach będą silne zamglenia lub mgły. Temperatury maksymalne wynosić będą od 1-2 stopni na wschodzie do 4-5 stopni na zachodzie.

  W środę będzie dość pogodnie. Przeważnie będzie duże lub umiarkowane zachmurzenie. Na termometrach zobaczymy od 2-4 stopni na wschodzie do 6-7 stopni na zachodzie. .

  Czwarteki piątek będą dość pogodne z zachmurzeniem umiarkowanym, na północy lokalnie dużym, a na południu z rozpogodzeniami do małego. Temperatura maksymalna od 3-5 stopni na wschodzie do 6-8 stopni na zachodzie. 

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.