Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Natalia

  1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Natalia

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Natalia

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Natalia

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Natalia

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Natalia

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Gabriela Suska

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Gabriela Suska

 • Prognoza pogody na tydzień 26.03-01.04.2016
  24.03.2016 22:55

  Święta pogodne, zwłaszcza Niedziela. W Sobotę i Poniedziałek lokalnie możliwy deszcz. Koniec tygodnia wiosenny, nieco deszczu, trochę słońca i umiarkowane temperatury.

  • Reklama

  W Sobotę Wielkanocną na przeważającym obszarze kraju będzie pochmurno z dużym zachmurzeniem oraz opadami deszczu w części centralnej i wschodniej kraju. Nieco lepsza pogoda będzie na zachodzie, gdzie w drugiej części dnia będą pojawiać się przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy przeważnie 8-9 stopni, nieco cieplej będzie na zachodzie oraz lokalnie na wschodnich krańcach Lubelszczyzny tutaj 10-11 stopni. Najchłodniej będzie na północnym wschodzie, gdzie zaledwie 6-7 stopni.

  W Wielkanocną Niedzielę pogoda będzie zachęcała do spacerów. Nigdzie nie będzie padać. W całym kraju będzie pogodnie z niewielkim zachmurzeniem. Zrobi się cieplej, zwłaszcza na zachodzie. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 9-11 stopni na wschodzie do 15-16 stopni na zachodzie.

  W Świąteczny Poniedziałek na niebie będzie więcej chmur. Opady deszczu jeśli się pojawią to będą słabe i raczej tylko w pierwszej części dnia na zachodzie. W całym kraju będzie wiosennie, z temperaturą maksymalną przeważnie 12-13 stopni, a lokalnie na zachodzie 13-14 stopni. I tylko na Podlasiu około 10-11 stopni.

  We wtorek zachmurzenie będzieduże z przejaśnieniami ale i opadami przelotnymi deszczu, zwłaszcza w drugiej części dnia. Temperatura w całym kraju wyrównana od 11 do 14 stopni.

  Środa będzie podobna – z dużym zachmurzeniem, przejaśnieniami i opadami przelotnymi deszczu. Temperatura maksymalna w całym kraju od 10 do 13 stopni.

  Czwartek już bez opadów ze zmiennym zachmurzeniem od umiarkowanego do dużego. Na południu zrobi się cieplej. Na termometrach zobaczymy od 10-11 stopni na północy, przez 13-14 stopni w centrum do 15-16 stopni na południu.

  W piątek znów pojawią się opady deszczu. Padać będzie na zachodzie i północy ale w całym kraju będzie raczej pochmurno. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 11-13 stopni na północy do 15-17 stopni na południu i południowym wschodzie.

  Od poniedziałku do środy na wschodzie nadal występować będą niewielkie przymrozki z temperaturami od (-2) do 0 stopni.

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.