Wiadomości pogodowe

Reklama
 • Wiosna

  Zdjęcie z galerii fotografii nadesłanych przez internautów. Autor: Martyna Zielińska.

 • Prognoza pogody na tydzień 26.03-01.04.2011
  24.03.2011 21:02

  Sobota na południu Polski pochmurna, z opadami deszczu, deszczu ze śniegiem i śniegu. Temperatura maksymalna przeważnie 2-4 stopnie, cieplej jedynie na południowych krańcach gdzie w ciągu dnia będzie 5-7 stopni.

  • Reklama

  W niedzielę  w całym kraju słonecznie, więcej chmur jedynie na północy. Temperatura maksymalna wyniesie od 3-4 stopni na Pomorzu oraz Warmii i Mazurach, do 5-8 stopni na pozostałym obszarze.

  Kolejny dzień nie będzie już tak pogodny. W całym kraju zachmurzenie umiarkowane, na północy i wschodzie do dużego. Większe przejaśnienia na Dolnym Śląsku.   Będzie nieco cieplej, od 4-6 stopniu na północy do 9-10 stopni na południu.

  We wtorek również przeważnie będzie pogodnie, chociaż miejscami zachmurzenie będzie wzrastać do dużego. Temperatura w całym kraju wyrównana od 6 do 10 stopni.

  W środę zachmurzenie duże na północy, w centrum i na południu zachmurzenie małe, lokalnie nawet będzie bezchmurnie. Zrobi się cieplej, na północy termometry pokażą 8-9 stopni, a w centrum i na południu nawet 12-13 stopni.

  W czwartek na zachodzie i północy zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Na pozostałym obszarze dość pogodnie, z umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura maksymalna w całym kraju przekroczy już 10 stopni, i wynosić będzie od 10-13 stopni na północy do 14-15 stopni na południu.

  Piątek już  niestety nie będzie taki ładny. W całym kraju będzie pochmurno a na północy i zachodzie mogą pojawić się opady  deszczu. Temperatura maksymalna 10-12 stopni w północnych dzielnicach kraju do 14-15 stopni na południu.

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.