Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 25.11-01.12.2017
  23.11.2017 21:09

  W sobotę na południu i południowym wschodzie będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Na pozostałym obszarze będzie pochmurno z całkowitym zachmurzeniem oraz oraz opadami mżawki, które w drugiej części dnia będą przechodziły w opady deszczu o charakterze umiarkowanym. Temperatura maksymalna od 6-7 stopni na północnym zachodzie do 10-11 stopni na południowym wschodzie.

  • Reklama

  W niedzielę w całym kraju będzie zachmurzenie całkowite. W pierwszej części dnia na wschodzie będą opady deszczu przechodzące w opady mżawki. Na zachodzie i w centrum lokalnie występować będą opady przelotne deszczu ze śniegiem. W drugiej części dnia opady deszczu i mżawki na wschodzie będą zanikać a na południu lokalnie pojawią się przejaśnienia. Temperatura maksymalna wynosić będzie przeważnie 3-4 stopni, nieco cieplej na krańcach wschodnich 5-6 stopni.

  W poniedziałek w północnej części kraju będzie całkowite zachmurzenie z opadami przelotnymi deszczu. Na południu zachmurzenie duże z przejaśnieniami, zwłaszcza w Małopolsce. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 4 do 6 stopni.  

  We wtorek na zachodzie i północy będzie pochmurno z opadami deszczu lub mżawki, lokalnie deszczu ze śniegiem. Na pozostałym obszarze będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami, ale bez opadów. Temperatura maksymalna od 3-4 stopni na wschodzie do 5-6 stopni na zachodzie.

  W środę w całym kraju będzie zachmurzenie duże. Lokalnie mogą pojawiać się słabe opady mżawki lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 2-3 stopni na południu i wschodzie do 4-5 stopni na południowym zachodzie.

  W czwartek południowo i południowo-wschodnia część kraju znajdzie się pod wpływem frontu atmosferycznego który przyniesie opady śniegu i śniegu z deszczem. Śnieg pojawi się od Dolnego Śląska przez Mazowsze po Podlasie.  Na pozostałym obszarze będzie zachmurzenie duże, ale raczej bez opadów. W całym kraju zrobi się chłodniej, od 1 do 3 stopni.  

  Piątek przeważnie będzie zachmurzenie duże lub całkowite. Na wschodzie i północy lokalnie możliwe słabe opady śniegu lub śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 1 do 3 stopni.  

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.