Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Roman.

  (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Roman.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Maciek.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Maciek.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Gabriela Suska.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Gabriela Suska.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Ryszarda Szymańska.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Ryszarda Szymańska.

 • Prognoza pogody na tydzień 25.10-31.10.2014
  24.10.2014 12:14

  Weekend będzie pogodny lecz rano temperatury przypomną nam o zbliżającej się zimie. Słoneczną pogodę w sobotę i niedzielę zapewni nam wyż znad Rosji. Za sprawa tego wyżu nad Polskę napływać  suche ale mroźne powietrze pochodzenia arktycznego.

  • Reklama

   

  W sobotę:  Na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie małe i umiarkowane na wschodzie bezchmurnie, jedynie na północy i północnym zachodzie zachmurzenie duże. Na krańcach północno-zachodnich niewykluczone słabe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 3-4 stopni na północnym wschodzie przez 6-8 stopni w centrum do 10-12 stopni na południowym zachodzie. W nocy na wschodzie (-4)  (-2) stopni, w centrum (-2) - 1 stopnia. Na pozostałym obszarze Polski z wyjątkiem północnego zachodu i zachodu przygruntowe przymrozki. Na wschodzie i północy okresami silniejszy wiatr.

  W niedzielę: Zachmurzenie małe i umiarkowane, tylko na północy i północnym zachodzie zachmurzenie duże  z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od 6-8 stopni na północnym wschodzie przez 10-12 stopni w centrum do 13-14 stopni na zachodzie. W nocy na wschodzie i południu od (-4) do (-2) stopni . Na pozostałym obszarze Polski z wyjątkiem północy przygruntowe przymrozki.

  W poniedziałek: Na północy zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Na pozostałym obszarze Polski zachmurzenie umiarkowane i małe. Miejscami szczególnie na wschodzie i południu rozpogodzenia do bezchmurnego nieba. Temperatura maksymalna od 10-12 stopni na wschodzie do 13-15 stopni na zachodzie. W nocy na wschodzie i południu od (-4) do (-2) stopni . Na pozostałym obszarze Polski z wyjątkiem północy przygruntowe przymrozki.

  Kolejne dni pogodne i dość pogodne, bez opadów. Od czwartku większe zachmurzenie ale nadal bez opadów.  Będzie nieco cieplej temperatury maksymalne od 10 do 13 stopni. W nocy temperatury ujemne tylko na południowym wschodzie, w strefie rozpogodzeń możliwe przygruntowe przymrozki.

  Autor: Michał Ciosek

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.