Wiadomości pogodowe

Reklama
 • Będzie pochmurno.

  Będzie pochmurno. Zdjęcia naszych internautów. Autor: Adrian Cybulin

  Od czasu do czasu wyjrzy słońce

  Od czasu do czasu wyjrzy słońce Zdjęcia naszych internautów. Autorka: Ryszarda Szymańska

  A potem znów się zachmurzy.

  A potem znów się zachmurzy. Autorka: Ryszarda Szymańska

  i zacznie padań deszcz.

  i zacznie padań deszcz. Autorka: Ryszarda Szymańska

 • Prognoza pogody na tydzień 25.02 - 02.03.2012 r.
  24.02.2012 00:41

  Nadchodzący tydzień znów zapowiada się pochmurny i deszczowy, ale za to już z temperaturami typowymi dla wiosny.

  • Reklama

  Weekend

  W sobotę pochmurno prawie w całym kraju z wyjątkiem Pomorza, gdzie zachmurzenie będzie duże lokalnie umiarkowane. Opady deszczu i przelotne opady deszczu występować będą we wschodniej połowie kraju. Będzie wiało z zachodu. Temperatury maksymalne wyniosą od 2-4 stopni na północnym-wschodzie do 7-9 stopni w zachodniej połowie kraju.

  W niedzielę początkowo na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie będzie duże i całkowite z opadami deszczu ze śniegiem i deszczu, jedynie początkowo na Kujawach i Pomorzu zachmurzenie będzie małe i umiarkowane i bez opadów. W ciągu dnia zachmurzenie będzie malało a opady będą zanikały, wieczorem zachmurzenie umiarkowane lokalnie duże występować będzie jedynie w górach i na Lubelszczyźnie, a nad resztą kraju zachmurzenie będzie małe lokalnie rozpogodzi się do bezchmurnego nieba. Temperatury maksymalne wyniosą od 0-1 stopnia na północnym-wschodzie do 5-6 stopni na zachodzie.

  Kolejne dni, nadal pochmurno ale z każdym dniem coraz cieplej

  W poniedziałek na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie będzie umiarkowane do dużego, ale od zachodu zachmurzenie wzrośnie do dużego lokalnie do całkowitego i tu wystąpią opady deszczu. Temperatury maksymalne wyniosą od 0-1 stopni na północnym-wschodzie do 4-5 stopni na zachodzie kraju.

  We wtorek w całym kraju zachmurzenie będzie duże i całkowite z opadami deszczu. Temperatury maksymalne wyniosą od 1-3 stopni na wschodzie do 6-8 stopni na zachodzie kraju.

  W środę i w czwartek nad Polską nadal będą panowały chmury, z których padać będzie deszcz. Temperatury maksymalne wyniosą od 4-6 stopni na wschodzie do 8-10 stopni na zachodzie kraju.

  Natomiast w piątek pogodę w kraju poprawi wyz znad Alp. Zepchnie on chmury zalegające nad Polską i dlatego też w na przeważającym obszarze kraju będzie pogodnie, jedynie początkowo na wschodzie zachmurzenie będzie duże. Temperatury maksymalne wyniosą od 6-8 stopni na wschodzie do 10-12 stopni na zachodzie kraju.

  Autor: ML

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.