Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Fotografia z galerii zdjęć autora.

  (1) Fotografia z galerii zdjęć autora.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć autora.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć autora.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć autora.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć autora.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć autora.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć autora.

  (5) Fotografia z galerii zdjęć autora.

  (5) Fotografia z galerii zdjęć autora.

 • Prognoza pogody na tydzień 24-30.01.2015
  23.01.2015 02:09

  W nadchodzącym tygodniu wreszcie przyjdzie zima. W sobotę i w niedzielę na wschodzie kraju może spaść nawet do 10-15, miejscami do 20cm śniegu.

  • Reklama

  W sobotę na wschód od linii Suwałki - Warszawa – Opole zachmurzenie całkowite z opadami śniegu, a na krańcach wschodnich i południowo-wschodnich (na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu) z opadami mieszanymi deszczu i deszczu ze śniegiem. Na pozostałym obszarze zachmurzenie duże z przejaśnieniami, ale i tu miejscami mogą pojawić się słabe opady śniegu. Wieczorem od zachodnich województw będzie zbliżał się kolejny front, dlatego też zachmurzenie wzrośnie i wieczorem na Nizinie Szczecińskiej pojawią się opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od (-2)-(-1) stopnia na Mazurach i Suwalszczyźnie do 1-3 stopni na Podkarpaciu, Małopolsce i Lubelszczyźnie.

  Niedziela pochmurna z opadami śniegu. W niedzielę zachmurzenie przeważnie całkowite, jedynie na północy oraz w centrum duże z przejaśnieniami. Opady śniegu występować będą we wschodniej połowie kraju, a na pozostałym obszarze poprószy tylko miejscami. Temperatura maksymalna wyniesie od (-2)-0 stopni we wschodniej połowie kraju (z wyjątkiem Lubelszczyzny, gdzie temperatura wyniesie od 0-2 stopni) do 1-3 stopni na zachodzie.

  W poniedziałek pochmurno z lokalnymi słabymi opadami śniegu, głównie na wschodzie. Wieczorem na zachodzie pojawią się opady deszczu i deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna wyniesie od (-2)-0 stopni we wschodniej połowie kraju do 1-2 stopni na zachodzie.

  We wtorek i w środę bez większych zmian. Będzie pochmurno, z opadami śniegu, na zachodzie kraju z racji wyższej temperatury przechodzącymi w opadami deszczu ze śniegiem lub deszczu. Jeśli chodzi o temperatury maksymalne to we wtorek będą wynosić od (-2)-(-1) stopnia na północnym wschodzie do około 2-4 stopni na zachodzie, w środę od około 0 stopni na północnym wschodzie do około 2-4 stopni na zachodzie.

  W czwartek i piątek 2-dniowej ocieplenie. Temperatury maksymalne wyniosą od 2-3 stopni na wschodzie 4-6 stopni na zachodzie, a co za tym idzie będzie padał głównie deszcz, choć na wschodzie i północy będą też występować opady mieszane deszczu ze śniegiem.

  Autor: Marcin Leszczuk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.