Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Piotr Abramczyk

  1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Piotr Abramczyk

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor:Piotr Abramczyk

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor:Piotr Abramczyk

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Piotr Abramczyk

 • Prognoza pogody na tydzień 24.09-30.09.2016
  23.09.2016 14:30

  Początek tygodnia pogodny, później chmury i deszcz.  

  • Reklama

  W sobotę Polska znajdować się będzie na skraju wyżu znad południowej Europy i niżu z centrum nad północno-zachodnią Rosją. Na wschodzie znajdował się będzie front atmosferyczny który powoli będzie przesuwał się na południe. W strefie frontowej będzie duże i całkowite zachmurzenie z opadami deszczu przelotnego. Na pozostałym obszarze będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Pod wieczór opady występować będą już tylko na krańcach południowo-wschodnich. Temperatura maksymalna od 15-16 stopni na wschodzie, do 19-20 na zachodzie.  

  W niedzielę pogodę kształtował będzie rozległy wyż, którego centrum znajdować się będzie nad Łotwą.  podwyższonego ciśnienia. W całym kraju będzie dość pogodnie. Na zachodzie z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Więcej chmur będzie na wschodzie ale i tutaj padać nie będzie. Na termometrach zobaczymy od 14-16 stopni na wschodzie do 18-20 stopni na zachodzie.

  Poniedziałek będzie pogodny, zwłaszcza na zachodzie i północnym zachodzie, gdzie będzie małe zachmurzenie a lokalnie nawet bezchmurnie. Na wschodzie nadal będzie zachmurzenie duże, ale i tutaj okresowo będą pojawiać się przejaśnienia.  Temperatura maksymalna wynosić będzie od 14-16 stopni na wschodzie do 20-22 stopni na zachodzie.

  We wtorek na przeważającym obszarze będzie pogodnie z małym zachmurzeniem. I jedynie na wschodnich krańcach zachmurzenie zwiększać się będzie do umiarkowanego. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 14-16 stopni na wschodzie do 20-22 stopni na zachodzie.

  W środę czeka nas zmiana pogody. Początkowo będzie się chmurzyć, a stopniowo również pojawiać się będą opady przelotne deszczu.  Na termometrach zobaczymy od 15-16 stopni na wschodzie do 18-20 stopni na zachodzie.

   W czwartek  i piątek będzie pochmurno i deszczowo. Opady deszczu występować będą w całym kraju. Pojawi się też silniejszy wiatr, zwłaszcza na północy.  Temperatura maksymalna bez większych zmian, wynosić będzie od 14-16 stopni na wschodzie do 18-20 stopni na zachodzie.

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.