Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 24.02-02.03.2018
  22.02.2018 22:12

  Zima nie odpuszcza. W najbliższym tygodniu czekają nas siarczyste mrozy, miejscami poprószy śnieg.

  • Reklama

  SOBOTA:  Polska pod wpływem wyżu z centrum znad Skandynawii. Jedynie w pierwszej części dnia w centrum, na wschodzie i południu kraju zaznaczy się wpływ wypełniającego się niżu znad centralnej Polski. Zachmurzenie duże z przejaśnieniami, na wschodzie i południowym wschodzie okresami całkowite. W tym rejonie miejscami możliwe słabe opady śniegu. Po południu większe przejaśnienia i rozpogodzenia pojawią się na zachodzie kraju. Noc dość pogodna na zachodzie, natomiast na wschodzie i północy pochmurna z przejaśnienia, miejscami niewykluczone lokalne słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od (-9)-(-7) stopni na Podlasiu do 0-2 stopni na krańcach zachodnich. W nocy na termometrach zabaczymy od (-15)-(-13) stopni na Podlasiu, przez (-13)-(-11) w centrum, do (-10)-(-8) na Pomorzu. W ciągu dnia okresami dość silny wiatr w porywach do 40-50km/h.

  NIEDZIELA: Nad Polską będzie dominował wyż znad Skandynawii. Dzień będzie pochmurny z przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami na zachodzie. Na południowym wschodzie i Pomorzu okresami zachmurzenie będzie całkowite, miejscami w tym rejonie możliwe słabe opady śniegu. W nocy strefa przejaśnień i rozpogodzeń obejmie przeważający obszar kraju, większe zachmurzenie utrzyma się jedynie na krańcach wschodnich i północy Polski. Temperatura maksymalna od (-10)-(-8) stopni na wschodzie do (-3)-(-1) stopnia na zachodzie. Temperatura minimalna od (-18)-(-16) stopni na Podkarpaciu do (-10)-(-8) stopni na Pomorzu.

  PONIEDZIAŁEK: Będzie dość pogodnie z zachmurzeniem umiarkowanym i dużym z przejaśnieniami, miejscami pojawią się więjsze przejaśnienia. Nad ranem zachmurzy się na krańcach południowo-wschodnich i południowych, miejscami pojawią się opady śniegu. Temperatura maksymalna od (-10)-(-8) stopni na wschodzie do (-3)-(-1) stopnia na zachodzie. Temperatura minimalna od (-18)-(-16) stopni na Podkarpaciu i w Małopolsce do (-10)-(-7) stopni na Pomorzu.

  WTOREK: Dość pogodnie, jedynie na południu zachmurzenie całkowite z lokalnymi słabymi opadami śniegu. W ciągu nocy zachmurzy się na przeważającym obszarze kraju, miejscami pojawią się słabe opady śniegu. Przejaśnienia utrzymają się jedynie na północy i na krańcach zachodnich Polski. Temperatura maksymalna od (-13)-(-10) stopni na wschodzie i południowym wschodzie do (-7)-(-5) stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od (-18)-(-16) stopni na Podlasiu do (-13)-(-11) stopni na zachodzie.

  ŚRODA: Dzień pochmurny z przejaśnieniami, miejscami opady śniegu. W nocy większe przejaśnienia, na zachodzie kraju lokalne rozpogodzenia. Temperatura maksymalna od (-12)-(-10) stopni na wschodzie do (-8)-(-6) stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od (-17)-(-14) stopni na wschodzie do (-10)-(-8) stopni na Pomorzu.

  CZWARTEK: Kolejny dzień z zachmurzeniem dużym z przejaśnieniami. W nocy na przeważającym obszarze kraju większe przejaśnienia i rozpogodzenia. Temperatura maksymalna od (-9)-(-7) stopni na wschodzie do (-5)-(-4) stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od (-14)-(-12) stopni na wschodzie do (-9)-(-7) stopni na Pomorzu i zachodzie Polski.

  PIĄTEK: Dość pogodnie, okresami zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Temperatura maksymalna od (-7)-(-5) stopni na wschodzie do (-4)-(-2) stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od (-11)-(-9) stopni na wschodzie do (-8)-(-6) stopni na pozostałym obszarze kraju.

  Autor: Michał Ciosek

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.