Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jerzy.

  (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jerzy.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Marek K.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Marek K.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Jerzy.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Jerzy.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Jerzy.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Jerzy.

 • Prognoza pogody na tydzień 23.08-29.08.2014
  22.08.2014 12:53

  W ostatnim czasie pogoda przypomina nam o powoli zbliżającej się jesieni. W nowym tygodniu ten trend będzie kontynuowany, czekają nas niezbyt ciepłe, okresowo deszczowe dni.

   

  • Reklama

  W sobotę na ogół zachmurzenie małe i umiarkowane, ale miejscami, zwłaszcza na północnym wschodzie, zachodzie i w górach, wzrastające do dużego z przelotnymi opadami deszczu. Na Mazurach i Suwalszczyźnie niewykluczone nawet lokalne burze. Temperatura maksymalna od 18-19 stopni na Wybrzeżu, przez 20-22 stopnie na przeważającym obszarze, do 24-26 stopni na Roztoczu.

  Niedziela w prawie całym kraju rozpocznie się pochmurno i deszczowo. Najmniejsza szansa na opady nad Zatoką Gdańską, na Warmii i Mazurach. Najmocniej będzie padać w południowo-wschodniej części kraju. W ciągu dnia wszędzie deszcz lub deszcz przelotny, najsilniejszy w dzielnicach wschodnich. Na zachodzie z kolei opady będą zanikać i w ciągu dnia pojawią się przejaśnienia i rozpogodzenia. Chłodno – maksymalnie 14-18 stopni.

  W poniedziałek poprawa pogody. Chmury i zanikające słabe opady deszczu pozostaną jedynie na krańcach północnych i wschodnich, ale do czasu – po południu również tam się rozpogodzi. Poza tym zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatura maksymalna od 16 do 20 stopni.

  We wtorek i środę na ogół zachmurzenie duże z opadami deszczu i deszczu przelotnego. Temperatury nie będą przekraczać 20-21 stopni.

  W czwartek i piątek nadal pogoda „w kratkę”, choć występować będzie więcej przejaśnień i rozpogodzeń. Będzie też trochę cieplej – od 19 do 23 stopni.

  Autor: Piotr Abramczyk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.