Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor Gabriela Suska

  (1) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor Gabriela Suska

  (2) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Rafał Choma

  (2) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Rafał Choma

  (3) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Joasia

  (3) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Joasia

  (4) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Rafał Choma

  (4) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Rafał Choma

  (5) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Joasia

  (5) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Joasia

 • Prognoza pogody na tydzień 23.06-29.06.2012
  22.06.2012 14:04

  W mijającym tygodniu pogoda nie oszczędzała nas zbytnio, jednakże nadchodzący tydzień przyniesie nam tylko częściową poprawę pogody.


  Weekend
  zacznie się bardzo pogodnie, gdyż na sobotę znajdziemy się pod wpływem wyżu znad Atlantyku. W sobotę zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, tylko na południu okresami wzrastające do dużego, noc także będzie pogodna. Niedziela w całym kraju zacznie się pogodnie, jednakże już wieczorem od północnego zachodu Polska dostanie się pod wpływ niżu ze strefą frotową. W niedzielny wieczór opadów mogą się spodziewać mieszkańcy północno-zachodniej Polski. w dzień jak i w nocy. Temperatura maksymalna w sobotę wyniesie od 19-21 stopni na północy do 22-24 stopni na pozostałym obszarze. W niedzielę natomiast będzie trochę cieplej, gdyż termometry pokażą od 19021 stopni na północy do 24-26 stopni na północy.

  • Reklama

  Początek tygodnia nie będzie zbyt optymistyczny. Noc z niedzieli na poniedziałek deszczowa prawie w całym kraju oprócz południowo-wschodniej części. W poniedziałek także opadów także należy się spodziewać lokalnie na przeważającym obszarze, dopiero pod wieczór w centrum zaczną się pojawiać przejaśnienia. Będzie także znacznie chłodniej, gdyż temperatura maksymalna osiągnie 17-19 stopni na przeważającym obszarze, jedynie na południowym wschodzie termometry wskażą 20-22 stopnie.

  Wtorek także nie przyniesie rewelacji w pogodzie. Nadal będzie deszczowo i pochmurno, jedynie na południu więcej rozpogodzeń. W dalszym ciągu będzie bardzo chłodno, od 16-17 stopni na północy do 18-19 stopni na pozostałym obszarze.

  Dopiero środa przyniesie nam odmianę pogody, opady będą nękały tylko północno-wschodnią i wschodnią Polskę, a na pozostałym obszarze będzie przeważało zachmurzenie umiarkowane. Będzie także nieco cieplej, gdyż jedynie na północy temperatury wyniosą 16-18 stopni, a na pozostałym obszarze będzie 19-22 stopnie.

  Końcówka tygodnia ze zdecydowanie lepszą pogodą. W czwartek opadów już nie powinniśmy się spodziewać, a na przeważającym obszarze zachmurzenie będzie umiarkowane. W piątek na przeważającym obszarze zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, jedynie na północy duże. Będzie także cieplej, temperatura maksymalna w czwartek wyniesie 17-19 stopni na północy i 20-22 stopnie na pozostałym obszarze, natomiast w piątek termometry pokażą od 21-24 stopni na północy i wschodzie do 25-28 stopni na pozostałym obszarze.

  Jak widać natura nie ma zamiaru nas rozpieszczać, w dalszym ciągu będziemy mieli sporo chmur i deszczu, przeplatane krótkimi okresami ładniejszej pogody.

  Autor: Sebastian Bernatowicz

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.