Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Krystyna Lipińska.

  (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Krystyna Lipińska.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Urszula.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Urszula.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Urszula Lasota.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Urszula Lasota.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Gabriela Suska.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Gabriela Suska.

 • Prognoza pogody na tydzień 22.11-28.11.2014
  21.11.2014 14:06

  Nadchodzący tydzień nadal pochmurny z niewielkimi przejaśnieniami. W nocy miejscami silne zamglenia i mgły.

  • Reklama

   

  W sobotę: Na przeważający obszarze Polski pochmurno miejscami niewykluczone opady mżawki. Na wschodzie miejscami możliwe słabe opady śniegu i deszczu ze śniegiem. Niewielkie przejaśnienia na zachodzie, południu i miejscami na północy. Popołudniu w tym rejonie możliwe większe przejaśnienia. Noc na wschodzie i w centrum mglista. Temperatura maksymalna od 1-2 stopni na północnym wschodzie i wschodzie przez 3-4 stopnie w centrum do  5-7 stopni na południu, zachodzie i Wybrzeżu. Temperatura minimalna na wschodzie i miejscami na południu (-2) do (-1) stopnia, w centrum około 0 stopni, do 2-3 stopni na północnym zachodzie. Na obszarze kraju z wyjątkiem północnego zachodu przygruntowe przymrozki. Wiatr z kierunków zmiennych, słaby na zachodzie okresami umiarkowany.

  W niedzielę: Na wschodzie zachmurzenie całkowite i duże miejscami niewykluczone opady mżawki, na pozostałym obszarze Polski duże miejscami umiarkowane, w nocy miejscami możliwe większe przejaśnienia. Rano i w nocy miejscami silne zamglenia i mgły. Temperatura maksymalna od 0-1 stopnia na wschodzie przez 2-3 stopnie w centrum do 6-8 stopni na zachodzie. Temperatura minimalna na wschodzie (-7)-(5) stopni, w centrum i na południu (-3) do (-1) stopni, natomiast na zachodzie 2-4 stopni. Na zachodzie miejscami przygruntowe przymrozki.

  W poniedziałek: Na zachodzie i Wybrzeżu zachmurzenie duże do całkowitego z opadami deszczu lub mżawki. Na pozostałym obszarze Polski zachmurzenie duże z przejaśnieniami i rozpogodzeniami na południu kraju. Strefa opadów będzie powoli przemieszczać się w stronę centrum kraju.  Na Podlasiu i Suwalszczyźnie miejscami w nocy możliwe opady śniegu lub opady marznące deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna od (-2)-0 stopni na  północnym wschodzie przez 2-4 stopnie w centrum do 7-9 stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od (-3) do (-1) stopnia na wschodzie przez 0-2 stopnie w centrum do 3-4 stopni na zachodzie . W centrum i na południu przygruntowe przymrozki.

  Kolejne dni pochmurne z przejaśnieniami miejscami możliwe słabe opady mżawki.  Będzie nieco cieplej temperatury maksymalne od 3-4 stopni na wschodzie do 5-7 stopni na pozostałym obszarze kraju. W nocy miejscami możliwe przygruntowe przymrozki, szczególnie na wschodzie i południu. Od czwartku nieco chłodniej w dzień temperatura dodatnia w nocy  w centrum około 0 stopni na wschodzie ujemna.

  Autor: Michał Ciosek

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.