Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Marek Lichoń.

  (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Marek Lichoń.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Ryszarda Szymańska.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Ryszarda Szymańska.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Ryszarda Szymańska.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Ryszarda Szymańska.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Ryszarda Szymańska.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Ryszarda Szymańska.

 • Prognoza pogody na tydzień 22.06-28.06.2013
  21.06.2013 17:14

  W sobotę w centrum i na zachodzie pogodę w kraju kształtował będzie klin wyżowy który zapewniał będzie pogodne niebo z małym zachmurzeniem, a miejscami nawet będzie bezchmurnie. Na wschodzie w pierwszej części dnia będzie umiarkowane zachmurzenie z lokalnymi opadami przelotnymi deszczu i zanikającymi burzami, które związane będą z odsuwającym się frontem atmosferycznym. Po południu na wschodzie będzie już pogodnie, natomiast na południu Polski będzie przybywać chmur i lokalnie występować będą opady przelotne deszczu i burze. Temperatura maksymalna wynosić będzie przeważnie 26-28 stopnie, chłodniej nad samym morzem oraz w obszarach podgórskich, gdzie temperatura maksymalna wynosić będzie 21-23 stopnie.

  • Reklama

  W niedzielę znów oczekujemy więcej opadów deszczu oraz burz za sprawą niżu znad Morza Norweskiego oraz związanego z nim frontu atmosferycznego, który znajdował się będzie nad naszym krajem. W całym kraju okresowo można spodziewać się opadów przelotnych deszczu oraz burz. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 24 do 26 stopni.

  W poniedziałek na przeważającym obszarze kraju będzie duże zachmurzenie. Bez opadów na północnym zachodzie, na pozostałym obszarze opady przelotne deszczu, a na wschodzie i południu również burze. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 18-20 stopni na zachodzie do 22-24 stopni na wschodzie.

  Wtorek w całym kraju będzie pochmurny i deszczowy. Na wschodzie należy oczekiwać również burz.  Zachmurzone niebo i opady deszcz spowodują, że będzie chłodno, termometry wskazywać będą  przeważnie 16-18 stopni. Nieco cieplej będzie na wschodzie, od Mazur, przez Podlasie po Lubelszczyznę, choć i tutaj temperatura dojdzie zaledwie do 21-22 stopni.

  W środę nadal dużo chmur na niebie i wszędzie można spodziewać się opadów przelotnych deszczu. Temperatury maksymalne nadal niezbyt wysokie, od 17-18 stopni na zachodzie do 20-22 stopni na wschodzie.

  W czwartek nadal przeważać będzie pochmurna pogoda, chociaż miejscami pojawiać się będzie więcej słońca. Niestety nadal wszędzie mogą pojawiać się opady przelotne deszczu. W całym kraju temperatury wyrównane, od 17 do 20 stopni i tylko na wschodnich krańcach lokalnie 21 stopni.

  Piątek bez większych zmian, czyli raczej pochmurno i lokalnie możliwe opady przelotne deszczu. Temperatura maksymalna osiągać będzie od 19-20 stopni na zachodzie do 21-22 stopni na wschodzie.

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.