Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Ryszarda Szymańska.

  (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Ryszarda Szymańska.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Ryszarda Szymańska.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Ryszarda Szymańska.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Krystyna S.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Krystyna S.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Krystyna S.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Krystyna S.

  (5) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Maciek.

  (5) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Maciek.

 • Prognoza pogody na tydzień 22.02.-28.02.2014
  20.02.2014 19:22

  W nadchodzącym tygodniu w ciągu dnia nadal będzie ciepło a w nocy należy oczekiwać temperatur w okolicach zera.

  • Reklama

  W sobotę na przeważającym obszarze kraju pogodę będzie kształtował wyż z centrum nad Szwajcarią. Jedynie na wschodzie oraz południowym wschodzie pogodę psuł będzie niż, którego centrum znajdować się będzie nad Rumunią i tutaj będzie pochmurno z całkowitym zachmurzeniem oraz opadami deszczu lub mżawki. Na pozostałym obszarze początkowo będzie duże zachmurzenie ale stopniowo, najpierw na zachodzie a następnie w centrum, pojawiać się będą rozpogodzenia. Temperatura maksymalna wynosić będzie od  6-7 stopni na północnym wschodzie do 9-10 stopni na zachodzie.

  W niedzielę centrum wyżu przesunie się nad Polskę przynosząc słoneczną pogodę w prawie całym kraju.  Duże zachmurzenie występować będzie jedynie na Podkarpaciu i we wschodniej Lubelszczyźnie. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 6-7 stopni na wschodzie do 9-10 stopni na zachodzie.

  Poniedziałek na przeważającym obszarze kraju również będzie pogodny z małym lub umiarkowanym zachmurzeniem. Większe zachmurzenie utrzymywać się będzie jedynie na południowym wschodzie i wschodzie. Nadal będzie ciepło, temperatura maksymalna wynosić będzie od 6-7 stopni na wschodzie do 10-12 na zachodzie.  

  We wtorek na naszym niebie widzieć będziemy więcej chmur. Będzie zachmurzenie od umiarkowanego do dużego. Na wschodzie na termometrach zobaczymy maksymalnie 5-7 stopni, ale na zachodzie nadal ciepło z temperaturami dochodzącymi do 11-12 stopni.

  W środę przeważnie będzie duże zachmurzenie, większe przejaśnienia występować będą na wschodzie. Na zachodzie lokalnie mogą występować słabe opady deszczu. Temperatury bez większych zmian, od 5-7 stopni na wschodzie do 11-12 stopni na zachodzie.

  Czwartek będzie raczej pochmurny z dużym zachmurzeniem. W pasie Polski centralnej od Pomorza po Śląsk lokalnie pojawiać się będą słabe opady deszczu. W Polsce północnej i północno-wschodniej na termometrach zobaczymy 6-8 stopni, na pozostałym obszarze kraju przeważnie będzie 9-11 stopni.

  W piątek również przeważnie pochmurno i raczej duże zachmurzenie. Lokalnie możliwe są również słabe opady deszczu.  Temperatury bez większych zmian, od 7-8 stopni na północy do 9-11 stopni na pozostałym obszarze kraju.

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.