Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Andrzej Maj

  (1) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Andrzej Maj

  (2) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Krystyna Lipińska

  (2) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Krystyna Lipińska

  (3) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Gabriela Suska

  (3) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Gabriela Suska

  (4) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Ryszarda Szymańska

  (4) Z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów Autor Ryszarda Szymańska

 • Prognoza pogody na tydzień 21.04-27.04.2012
  19.04.2012 19:58

  Czeka nas kolejny tydzień, gdzie słoneczna pogoda będzie się przeplatać z opadami deszczu i burzami. Jednakże temperatury już będą zdecydowanie letnie niż wiosenne.  W weekend
  możemy się spodziewać pogody dość zmiennej. W sobotę mieszkańcy zachodnich i centralnych regionów Polski będą mogli się spodziewać okresowo opadów przelotnych deszczu, którym mogą towarzyszyć pojedyncze burze. Jedynie na wschodzie powinno się obejść bez opadów, a przez cały dzień będzie tam dość pogodnie i słonecznie. Temperatura maksymalna od 15-18 stopni na zachodzie i w centrum do 18-20 stopni na wschodzie. W niedzielę najlepszą pogodę będą mieli mieszkańcy centrum gdyż tam zachmurzenie będzie umiarkowane lokalnie duże, natomiast na południowym zachodzie i północnym wschodzie mogą występować przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 12-15 stopni na zachodzie do 16-18 stopni na pozostałym obszarze.

  • Reklama

  Niestety w poniedziałek przez Polskę nadal będzie się przemieszczać strefa frontowa, która sprawi że spacery trzeba będzie zamienić na siedzenie w domu lub w pracy. W centrum i na wschodzie zachmurzenie będzie duże okresami całkowite z opadami przelotnymi deszczu, jedynie na zachodzie powinno być dosyć pogodnie. Temperatura maksymalna tez raczej nie będzie zachwycać, gdyż termometry pokażą jedynie od 11 do 14 stopni.

  Nareszcie wtorek przyniesie nam chwilowe wytchnienie, gdyż w całym kraju będzie można się spodziewać dość ładnej i słoneczniej pogody z zachmurzeniem małym i umiarkowanym. Jedynie pod wieczór od zachodu zacznie się chmurzyć. Temperatura maksymalna 12-14 stopni na Wybrzeżu do 16-18 stopni na pozostałym obszarze.

  Środa będzie ostatnim pochmurnym dniem, gdyż w całej Polsce zachmurzenie będzie umiarkowane i duże, a dodatkowo mieszkańcy północnych regionów mogą zostać uszczęśliwieni przelotnymi opadami deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie 13-15 stopni na Wybrzeżu, przez 16-19 stopni na przeważającym obszarze do 20-21 stopni na południowym wschodzie.

  Końcówka tygodnia będzie zdecydowanie najładniejsza pod względem pogody. W czwartek jak i w piątek w całym kraju zachmurzenie będzie małe i umiarkowane, a temperatury maksymalne w czwartek jak i w piątek wyniosą 20-23 stopni (jedynie na Wybrzeżu 14-17 stopni).

  Autor: S.B.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.