Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Paweł Nycz

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: JERZY

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Sławomir

 • Prognoza pogody na tydzień 20-26.08.2016
  19.08.2016 12:04

  Koniec tego tygodnia był ciepły i na przeważającym obszarze kraju słoneczny. Niestety od nocy z soboty na niedzielę pogoda w kraju zacznie się zmieniać, a jaki będzie przedostatni tydzień sierpnia? O tym poniżej.

  • Reklama

  Początek weekendu będzie ciepły i  we wschodniej połowie kraju pogodny, w zachodniej połowie kraju pochmurny. W sobotę na zachodnie kraju występować będzie zachmurzenie duże, miejscami możliwe przelotne opady deszczu,  na wschodzie kraju zachmurzenie małe i umiarkowane. Temperatury maksymalne od 24-26 stopni na północy do 27-28 stopni na pozostałym obszarze kraju.

  W niedzielę w całym kraju czeka nas dynamiczna pogoda z zachmurzeniem dużym lub całkowitym, przelotnymi opadami deszczu, miejscami możliwe burze. Będzie wiał umiarkowany, okresami dość silny, w czasie burz porywisty, wiatr, a termometry wskażą maksymalnie od 19-22 stopni na zachodzie do 26-29 na wschodzie.

  W poniedziałek w całym kraju zachmurzenie duże do całkowitego, w centrum i na wschodzie w dalszym ciągu opady deszczu i przelotne opady deszczu. Wieczorem na zachodzie możliwe przejaśnienia. Temperatury dojdą do 20-23 stopni na przeważającym obszarze kraju, tylko na południu i południowym wschodzie chłodniej 17-19 stopni.

  Wtorek początkowo tylko na zachodzie zachmurzenie małe i umiarkowane, w ciągu dnia w całym kraju zachmurzenie duże, miejscami na wschodzie całkowite. We wschodniej połowie kraju nadal możliwe przelotne opady deszczu. Prognozowane temperatury maksymalne wyniosą od 19 do 24 stopni.

  Kolejne dni zapowiadają się pogodnie, od środy rozpogodzenia i prześnienia w całym kraju. Czwartek i piątek pogodny i słoneczny. Coraz cieplej, temperatura będzie rosła, w środę wyniesie 22-26 stopni, w czwartek 23-27,  w piątek 25-28 stopni.

  Następny weekend zapowiada się pogodnie, z temperaturami maksymalnymi od 23 do 27 stopni.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.