Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Sławek.

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Sławek.

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Elżbieta Kupec.

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Elżbieta Kupec.

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk.

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk.

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jerzy.

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jerzy.

 • Prognoza pogody na tydzień 20-26.02.2016
  18.02.2016 22:27

   

  • Reklama

  Jesienno-wiosennych klimatów ciąg dalszy. Śnieg jedynie w sobotę rano a niewielkie przymrozki dopiero od nocy ze środy na czwartek. Najcieplej będzie w poniedziałek.

  W sobotę na wschodzie i początkowo w centrum początkowo jeszcze będzie zimowo z całkowitym zachmurzeniem i opadami śniegu, które powoli będą przesuwały się na wschód i pod wieczór opuszczą nasze granice. Na zachodzie natomiast w pierwszej części dnia będzie zachmurzenie duże z lokalnymi przejaśnieniami ale po południu całkowicie się zachmurzy i pojawia się opady deszczu które stopniowo będą przesuwały się do centrum. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 1-3 stopni na Suwalszczyźnie i Podlasiu do 7-8 stopni na Ziemi Lubuskiej.

  Niedziela od rana przywita nas pochmurną pogodą z całkowitym zachmurzeniem i opadami deszczu w całym kraju. Na Suwalszczyźnie oraz w obszarach podgórskich rano możliwe również opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy od 4-6 stopni na wschodzie do 9-11 stopni na zachodzie.

  W poniedziałek na rozpogodzenia mogą liczyć mieszkańcy Polski południowej i południowo-wschodniej. Na pozostałym obszarze będzie duże zachmurzenie i w ciągu całego dnia okresowo będą pojawiać się opady przelotne deszczu. Będzie ciepło, temperatura maksymalna wynosić będzie od 6-7 stopni na północy do 13-14 stopni na południu. Lokalnie na Podlasiu na termometrach może pojawić się nawet 15-16 stopni.

  Wtorek będzie stał pod znakiem zmiennej pogody z zachmurzeniem przeważnie dużym ale okresowo zmieniającym się od umiarkowanego po całkowite z opadami przelotnymi deszczu, a rano i wieczorem również deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna w całym kraju dosyć wyrównana od 5 do 7 stopni. Najchłodniej będzie w obszarach podgórskich gdzie będzie od 2 do 4 stopni oraz na Suwalszczyźnie gdzie będzie około 4 stopni.

  W środę i czwartek na przeważającym obszarze będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Jedynie na południu i wschodzie zachmurzenie duże oraz opady przelotne deszczu lub deszczu ze śniegiem. Na termometrach będzie od 3-4 stopni na wschodzie i południu do 5-6 stopni na zachodzie. W nocy pojawią się znów temperatury ujemne od 0 do (-2) stopni

  W piątek poprawa pogody, zachmurzenie od umiarkowanego po duże ale już raczej bez opadów. Będzie również nieco cieplej od 3-4 stopni na Suwalszczyźnie i Podlasiu przez 6-7 stopni w części centralnej kraju po 7-8 stopni na Ziemi Lubuskiej.

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.