Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Jerzy Wierzchnicki

  1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Jerzy Wierzchnicki

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Zdzisław Lodko

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Zdzisław Lodko

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Terrago

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Terrago

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Marta Krasowska

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Marta Krasowska

 • Prognoza pogody na tydzień 19-25.03.2016
  17.03.2016 23:58

  W nadchodzącym tygodniu na pogodę w Polsce wpływał będzie wyż z centrum nad Atlantykiem, po obrzeżach którego z północy spływać będą wilgotne masy powietrza przynoszące w pierwszej części tygodnia dużo chmur i okresowo słabe opady deszczu lub mżawki. W drugiej części tygodnia wyż będzie przesuwał się do centrum Europy przynosząc poprawę pogody.

  • Reklama

  W sobotę Polska znajdować się będzie pomiędzy wyżem znad Atlantyku i niżem znad północnej Rosji. Przeważnie będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Większe rozpogodzenia możliwe okresowo na południu. Pochmurno z dużym zachmurzeniem będzie na północnym wschodzie. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 1-3 stopni na wschodzie do 6-7 stopni na zachodzie.

  Niedziela będzie pochmurna z dużym lub całkowitym zachmurzeniem. Na wschodzie będą okresowo występowały opady przelotne deszczu lub deszczu ze śniegiem. Na termometrach będzie przeważnie 5-7 stopni. Chłodniej będzie na północnym wschodzie, gdzie temperatura maksymalna wynosić będzie od 2 do 4 stopni.

  W poniedziałek nadal będzie pochmurno. W całym kraju występować będą słabe opady mżawki lub deszczu. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 5-6 stopni na wschodzie do 7-8 stopni na pozostałym obszarze.

  We wtorek pogoda bez większych zmian. Dużo chmur i opady przelotne deszczu, wieczorem lokalnie możliwe również opady przelotne deszczu ze śniegiem. Na termometrach będzie przeważnie 6-8 stopni, nieco chłodniej będzie na północnym wschodzie, tutaj będzie 4-5 stopni.

  W środę początkowo będzie jeszcze duże zachmurzenie, stopniowo zachmurzenie będzie zmniejszać się do umiarkowanego a lokalnie nawet do małego.

  Czwartek i piątek będą pogodne. Przeważnie będzie umiarkowane zachmurzenie, okresowo z większymi rozpogodzeniami. Na termometrach zobaczymy od 5-7 stopni na wschodzie do 8-9 stopni na zachodzie. W piątek będzie nieco cieplej temperatura maksymalna na południu dochodzić będzie lokalnie do 10-11 stopni.  

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.