Wiadomości pogodowe

Reklama
 • Zima w obiektywie naszych internautów.

  Zima w obiektywie naszych internautów.

  Zima w obiektywie naszych internautów.

  Zima w obiektywie naszych internautów.

  Zima w obiektywie naszych internautów.

  Zima w obiektywie naszych internautów.

  Zima w obiektywie naszych internautów.

  Zima w obiektywie naszych internautów.

 • Prognoza pogody na tydzień 19-25.01.2013
  18.01.2013 05:10

  Nadchodzący tydzień jak na zimę przystało będzie mroźny i śnieżny. Padać będzie głównie na południu kraju, a temperatury nocami spadać będą nawet do (-15) stopni.

  • Reklama

  W weekend w całym kraju będzie zachmurzenie całkowite, na południu  występować będą opady śniegu. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie od (-11) – (-9) na północnym wschodzie do (-7) – (-5) stopni ma zachodzie i południu kraju. W nocy temperatura minimalna wynosić będzie (-15) – (-13) stopni na północnym wschodzie do (-9) – (-6) stopni na południowym wschodzie.

  W poniedziałek na krótko do Polski napłynie nieco cieplejsze powietrze. Na północy kraju zachmurzenie będzie duże lub umiarkowane, ale na południu w dalszym ciągu dominować będzie zachmurzenie całkowite z opadami śniegu,  które na południowym wschodzie przechodzić będą w opady deszczu ze śniegiem i deszczu marznącego powodując gołoledź. Temperatura maksymalna wyniesie od (-7) – (-5) na północy do 1 – 2 stopni na południowym wschodzie. W nocy termometry minimalnie wskażą od (-12) – (-10 stopni na północnym wschodzie do (-3) – 0 stopni na południowym wschodzie.

  We wtorek i środę Polska podzielona będzie na pogodną północ gdzie zachmurzenie będzie umiarkowane i pochmurne południe, gdzie zachmurzeni będzie duże lub całkowite i tam występować będą opady śniegu. Termometry w ciągu dnia maksymalnie wskażą  od (-10) – (-7) stopni na północy do (-6) – (-3) stopni na południu. W nocy temperatura minimalna wynosić będzie od  (-13) – (-10) stopni na północnym wschodzie do (-8) – (-6) stopni na zachodzie i południu kraju.

  W czwartek i piątek Polska pozostawać będzie w zasięgu wyżu znad Bałtyku. Niemal w całym kraju będzie pogodnie z zachmurzeniem umiarkowanym lub dużym, jedynie w górach zachmurzenie będzie duże lub całkowite i tam występować będą słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od (-8) – (-6) stopni na północnym wschodzie do ( -5) – (-3) stopni na południ, a w nocy temperatura minimalna wyniesie od (-13) do (-9) stopni.

  Jak widać zima na ferie zdążyła do kraju i wszyscy miłośnicy białego szaleństwa będą mogli się wyszaleć czy na to nartach czy sankach.

  Autor: KM

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.