Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów - zdjęcie tytułowe. Autor: Arkadiusz

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Arkadiusz

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Arkadiusz

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Arkadiusz

 • Prognoza pogody na tydzień 19.05-25.05.2018
  18.05.2018 11:30

  W sobotę pogodę na przeważającym obszarze Polski będzie kształtować układ wyżowy znad Morza Północnego. Zachmurzenie małe do umiarkowanego. Jedynie na krańcach wschodnich i południowo wschodnich naszego kraju wpływ tylnej części niżu znad północno zachodniej Rosji. Na tym obszarze nieco więcej chmur oraz okresowo możliwe opady przelotne deszczu, a w godzinach popołudniowych lokalnie możliwe również pojedyncze burze. Temperatura maksymalna wyniesie od 15-17 stopni na północy, do 22-23 stopni na zachodzie.

  • Reklama

  W niedzielę centrum wyżu przemieści się nad południowy Bałtyk, obejmując swoim zasięgiem obszar całego kraju. Słonecznie i pogodnie, bez opadów. Zachmurzenie od małego i bezchmurnego nieba na północy, do umiarkowanego, miejscami dużego z przejaśnieniami na krańcach południowych Polski Temperatura maksymalna wyniesie od 17-19 stopni na Pomorzu Gdańskim, do 22-23 stopni na Ziemi Lubuskiej.

  W poniedziałek nadal wpływ wyżu znad Morza Bałtyckiego. Zachmurzenie od małego na zachodzie, do umiarkowanego i dużego z przejaśnieniami na wschodzie oraz następnie również na północy. Temperatura maksymalna wyniesie od 19-20 stopni na północy i południowym wschodzie, do 24-25 stopni na zachodzie.

  Wewtorek układ wyżowy będzie stopniowo się osłabiał. Zachmurzenie umiarkowane do dużego z przejaśnieniami. Na północnym wschodzie mogą się pojawić słabe opady przelotne deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 19-20 stopni w pasie wschodnim i na północy, do 24-25 stopni na zachodzie.

  W kolejnych dniach nieco więcej chmur, a przelotne opady deszczu mogą występować miejscami w pasie wschodnim i północnym Polski. Temperatury w dzień od 18-20 stopni na północy, do 22-24 stopni na zachodzie.

  Autor: Maciej Boguszewski

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.