Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Patryk z Olsztyna

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Patryk z Olsztyna

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 18-24.02.2017
  16.02.2017 22:32

  W najbliższym tygodniu pogodę w Polsce będą kształtować niże, które będą wędrować nad północną Europą oraz wyże znad południowej i zachodniej Europy. Będzie ciepło, lecz okresami powieje dość silny i porywisty wiatr. 

  • Reklama

  SOBOTA: Polska będzie pod wpływem wyżu znad Niemiec. Będzie pochmurno z lokalnymi opadami deszczu, mżawki. Rano i w nocy zamglenia, miejscami niewykluczone opady deszczu ze śniegiem. W nocy na południu kraju pojawia się przejaśnienia.  Temperatura maksymalna od 2 do 5 stopni. Temperatura minimalna od (-3)-0 stopni na południu do 1-2 stopni na pozostałym obszarze Polski. Wiatr z kierunków zachodnich, słaby do umiarkowanego. Na północy kraju nad ranem okresami dość silny w porywach do 40-50 km/h.

  NIEDZIELA: Przeważający obszar Polski znajdzie się w zasięgu niżu znad Skandynawii, tylko południe kraju w zasięgu słabnącego wyżu znad Francji. Na południu Polski w ciągu dnia dość pogodnie  z lokalnymi rozpogodzeniami, w ciągu nocy w tym rejonie zachmurzenie wzrośnie do całkowitego. Na pozostałym obszarze kraju pochmurno  na północy miejscami opady deszczu lub mżawki, lokalnie deszczu ze śniegiem. W nocy strefa jednostajnych opadów deszczu lub mżawki początkowo na północy Polski i będzie powoli przemieszczać się na południe. Do godzin porannych strefa opadów obejmie przeważający obszar kraju. Temperatura  maksymalna od 3-4 stopni na wschodzie i w centrum do 5-7 stopni na pozostałym obszarze Polski. Temperatura minimalna od (-2)-0 stopni na krańcach południowych, przez 1-3 stopni na wschodzie do 4-5 stopni na zachodzie i Pomorzu. Wiatr zachodni, umiarkowany okresami dość silny w porywach do 40-50 km/h

  PONIEDZIAŁEK: Polska nadal w zasięgu niżów znad północnej Europy. Pochmurny i deszczowy dzień oraz noc w całej Polsce. W nocy miejscami na Podlasiu możliwe opady deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna od 4-5 stopni na wschodzie do 7-8 stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od 3-4 stopni na wschodzie do 6-7 stopnia na zachodzie. Wiatr z kierunków zachodnich, umiarkowany okresami dość silny w porywach do 45-55 km/h

  WTOREK: Nadal będzie pochmurno i deszczowo w całym kraju. Temperatura maksymalna od 5-6 stopni na wschodzie do 8-9 stopni na zachodzie.

  Kolejne dni: W środę pochmurno z opadami deszczu. Od czwartku stopniowe przejaśnienia i zanik opadów, choć miejscami nadal będą możliwe słabe opady deszczu lub mżawki. W nocy i rano lokalnie ryzyko opadów deszczu ze śniegiem. Temperatura dodatnia całą dobę. Do czwartku okresami dość silny i porywisty wiatr.

  Autor: M.C.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.