Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Fabian Klupsch

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Fabian Klupsch

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Urszula Hoszowska

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Urszula Hoszowska

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  4)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  5)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jarosław Deska

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jarosław Deska

 • Prognoza pogody na tydzień 18.08-24.08.2018
  17.08.2018 15:03

  W sobotę pogodę w Polsce będzie kształtować zatoka niskiego ciśnienia z frontem atmosferycznym przesuwającym się z zachodu na wschód. Przed frontem i po przejściu frontu na pogodę będą wpływać rozległe wyże z centrum nad Rosją i Atlantykiem. W strefie frontowej będzie zachmurzenie duże z opadami przelotnymi deszczu a w drugiej połowie dnia również burzami. Burzowo będzie w pasie Polski centralnej oraz na wschodzie. Na pozostałym obszarze będzie pogodnie z małym lub umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura maksymalna od 22-25 stopni na północy do 29-31 stopni na Dolnym Śląsku.

  • Reklama

  W niedzielę na przeważającym obszarze kraju będzie pogodnie z umiarkowanym zachmurzeniem a po południu lokalnie zwiększającym się do dużego. W drugiej części dnia na wschodzie i południu lokalnie występować będą opady przelotne deszczu oraz pojedyncze burze. Temperatura maksymalna wyniesie od 22-24 stopni na północy do 28-29 stopni na Dolnym Śląsku.    

  W poniedziałek nadal na przeważającym obszarze kraju będzie pogodnie z umiarkowanym zachmurzeniem, na północy i wschodzie dużym z przejaśnieniami. Lokalnie na północy niewykluczone słabe opady przelotne deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 23-25 stopni na północnym wschodzie do 30-32 stopni na południowym zachodzie.     

  We wtorek będzie pogodnie z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Na termometrach zobaczymy od 21-23 stopni na północy do 27-29 stopni na południu.      

  Środarównież w całym kraju będzie pogodna z dużą ilością słońca oraz małym zachmurzeniem. Temperatury maksymalne wyniosą od 23-25 stopni na północy, do 29-31 stopni na południowym zachodzie

  W czwartek zachmurzy się na południu, gdzie pojawią się również opady przelotne deszczu oraz pojedyncze burze. Na pozostałym obszarze kraju nadal będzie pogodnie z małym zachmurzeniem.  Na termometrach zobaczymy od 22-24 stopni na północy, do 28-30 stopni na południowym zachodzie.

  W piątek duże zachmurzenie z opadami przelotnymi deszczu oraz burzami będzie na południu oraz na północy i zachodzie. Na pozostałym obszarze będzie pogodnie z małym zachmurzeniem. Temperatury maksymalne wyniosą od 22-24 stopni na północy, do 27-29 stopni na południowym zachodzie.

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.