Wiadomości pogodowe

Reklama
 • Posypało świeżym śniegiem.

  Posypało świeżym śniegiem. Zdjęcia naszych internautów.

  Na południu i na wschodzie będzie biało.

  Na południu i na wschodzie będzie biało. Zdjęcia naszych internautów.

  Na zachodzie śnieg szybko zniknie.

  Na zachodzie śnieg szybko zniknie. Zdjęcia naszych internautów.

 • Prognoza pogody na tydzień 18.02 - 24.02.2012
  17.02.2012 03:19

  Nadchodzący tydzień zapowiada się pochmurny z opadami śniegu lub deszczu. Niskie temperatury występować będą jeszcze w pierwszej połowie tygodnia ale z każdym dniem powinno być coraz cieplej.

  • Reklama

  W weekend cała Polska szczelnie przykryta będzie chmurami. W sobotę na wschodzie występować będą opady śniegu , a na zachodzie opady deszczu ze  śniegiem lub deszczu. Lokalnie opady deszczu ze śniegiem lub deszczu marznąć będą na wychłodzonej nawierzchni. W niedzielę opady na zachodzie ustaną, ale w dalszym ciągu opady deszczu ze śniegiem lub śniegu występować będą w centrum i na wschodzie kraju. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie od 0 - 2 stopni na wschodzie do 3 – 5 stopni na zachodzie.  W nocy temperatura minimalna wyniesie od  (-5) – (-3) stopni na wschodzie do 2 – 4 stopni na zachodzie.

  W poniedziałek i wtorek Polska podzielona będzie na pochmurną północ i pogodne południe. Na północy występować będzie zachmurzeni duże lub całkowite z lokalnymi opadami  śniegu, które na krańcach zachodnich przechodzić będą w opady deszczu ze śniegiem i samego deszczu i tam występować będzie ryzyko opadów marznących. W pasie Polski południowej występować będzie lepsza pogoda z zachmurzeniem małym lub umiarkowanym i tam nie będzie padać. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 – 2 stopni na wschodzie do 2 – 4 stopni na zachodzie kraju. W nocy temperatura minimalnie spadnie do (-5) – (-3) stopni na północy do (-10) – (-7) stopni na południu.

  We środę w całym kraju zachmurzenie będzie duże lub całkowite. W ciągu dnia   opady deszczu ze śniegiem lub śniegu występować będą na północy, ale pod koniec dnia zaczną stopniowo przemieszczać się na południe i w nocy na przeważającym obszarze kraju występować będą opady śniegu, jedynie na Pomorzu Zachodnim występować będą opady deszczu ze  śniegiem lub samego deszczu. Temperatura maksymalna w dzień  wyniesie od 1 – 2 stopni na wschodzie do 5 – 6 stopni na zachodzie, a w nocy temperatura minimalna wyniesie od (-4) – (-2) stopni na zachodzie do 1 – 2 stopni na Pomorzu Zachodnim.

  W czwartek i piątek w dalszym ciągu w całej Polsce zachmurzeni będzie duże lub całkowite. W ciągu dnia występować będą przeważnie opady  deszczu jedynie w górach występować będą opady śniegu, a nocy opady przechodzić będą w opady deszczu ze śniegiem lub śniegu. Temperatura będzie stopniowo wzrastać i w piątek maksymalnie wyniesie od 3 – 4 stopni na wschodzie do 8 – 10 stopni na zachodzie, a w nocy temperatura minimalna wyniesie od (-0) – 1 stopnia na zachodzie do 3 – 4 stopni na zachodzie.

  Życzymy udanego tygodnia!!!

  Autor: KM

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.