Wiadomości pogodowe

Reklama
 • Szansa na trochę słońca

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  pozostaniemy w zasięgu działania obszaru wysokiego ciśnienia

  2) Prognoza ciśnienia na poziomie morza (ECMWF)

  spadki miejscami nawet poniżej (-10) stopni

  3) Prognoza temperatury minimalnej nad ranem w poniedziałek (ECMWF, MOS)

  okresami opady śniegu

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 18.01.2019-25.01.2019
  03.01.2019 14:55

  Najbliższy tydzień będzie chłodniejszy niż miniony. Do wtorku pozostaniemy w zasięgu działania obszaru wysokiego ciśnienia z szansą na trochę słońca. Druga połowa tygodnia już pochmurna i możliwe opady śniegu.

  • Reklama

  Piątek zapoczątkuje stopniowe ochłodzenie, pojawią się przelotne opady śniegu, od zachodu w ciągu dnia będzie się przejaśniać.

  Weekend, a także poniedziałek i wtorek będą dość pogodne i bez opadów. Nocami mogą pojawiać się mgły i szron, ponieważ temperatura będzie spadać poniżej zera, na północy temperatura minimalna wyniesie od (-6) do (-2) stopni, na południu spadki miejscami nawet poniżej (-10) stopni. W ciągu dnia temperatura maksymalna przeważnie nieco powyżej zera.

  W drugiej części tygodnia pozostaniemy w dość chłodnej masie powietrza, a dodatkowo do głosu zacznie dochodzić wpływ sąsiednich niżów – znad Bałtyku, Rosji i znad Bałkanów. Będzie pochmurno, okresami będą występowały opady śniegu. Temperatura pozostanie ujemna przez całą lub większą część doby.

  Autor: Agnieszka Głowacka

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.