Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jerzy

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jerzy

  2)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Patryk z Olsztyna

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Patryk z Olsztyna

  3)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Patryk z Olsztyna

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Patryk z Olsztyna

  4)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Patryk z Olsztyna

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Patryk z Olsztyna

 • Prognoza pogody na tydzień 17.12-22.12.2016
  15.12.2016 22:52

  Prawdziwej zimy, ze śniegiem i mrozem, na razie nie widać. Przeważnie będzie pochmurno, zwłaszcza na wschodzie. Słabe opady śniegu i śniegu z deszczem przechodzące w opady deszczu możliwe w niedzielę. Od czwartku dość pogodnie.

  • Reklama

  W sobotę Polska pozostawać będzie pod wpływem wyżu z centrum nad Bałkanami. Na  przeważającym obszarze kraju będzie duże i całkowite zachmurzenie. Nieco przejaśnień występować będzie na południu i zachodzie. Do południa w wielu miejscach występować będą silne zamglenia i mgły. Temperatura maksymalna przeważnie wynosić będzie od (-1) do 1 stopnia. Nieco cieplej na południowym zachodzie i południu gdzie będzie od 2 do 4 stopni.  

  W niedzielę z północy na południe przesuwał się będzie front atmosferyczny przynoszący duże i całkowite zachmurzenie oraz słabe opady śniegu i śniegu z deszczem przechodzące w ciągu dnia w opady deszczu lub mżawki. W pierwszej części dnia lokalnie możliwe są również opady marznącego deszczu. Na termometrach przeważnie zobaczymy od 0 do 2 stopni na wschodzie i południowym wschodzie do 4-6 stopni na północy i północnym zachodzie.

  W poniedziałek w całym kraju będzie duże i całkowite zachmurzenie. Lokalnie niewykluczone są słabe opady deszczu lub mżawki a na południu śniegu. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 2-3 stopni na wschodzie do 4-5 stopni na zachodzie.

  Wtorek  również zapowiada się pochmurny z dużym i całkowitym zachmurzeniem. Na wschodzie lokalnie będą pojawiać się mogą słabe opady deszczu lub deszczu ze śniegiem a na krańcach wschodnich śniegu. Temperatury maksymalne wynosić będą od 0-2 stopni wschodzie i południowym wschodzie do 3-4 stopni na zachodzie i północy.

  W środę nadal pochmurno będzie na północnym wschodzie i wschodzie. Na pozostałym obszarze w ciągu dnia powinny pojawiać się przejaśnienia. Na termometrach zobaczymy od 0-1 stopnia na wschodzie i południu do 2-3 stopni na pozostałym obszarze.

  Czwartek i piątek będą dość pogodne z zachmurzeniem umiarkowanym, lokalnie dużym. Temperatura maksymalna dość wyrównana, od 0-2 stopni na wschodzie do 3-4 stopni na zachodzie. 

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.