Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autorka: Maciej

  (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autorka: Maciej

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autorka: Gabriela Suska

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autorka: Gabriela Suska

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autorka: Gabriela Suska

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autorka: Gabriela Suska

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autorka: Jerzy Kaczor

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autorka: Jerzy Kaczor

  (5) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autorka: Natalia

  (5) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autorka: Natalia

 • Prognoza pogody na tydzień 17.05.-23.05.2014
  16.05.2014 13:25

  W sobotę Polska znajdować się będzie pod wpływem niżu, którego centrum znajdować się będzie nad Polską południową. W całym kraju będzie pochmurno z całkowitym zachmurzeniem oraz opadami deszczu. Na południu i wschodzie oraz lokalnie w centrum również z burzami. W centralnej i południowej części kraju nadal występować będą dosyć silne opady deszczu, zwłaszcza przy burzach. Pogodnie będzie jedynie na Wybrzeżu w pierwszej części dnia, gdzie będzie zachmurzenie umiarkowane ale w ciągu dnia również tutaj zachmurzy się i zacznie padać deszcz. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 14-16 stopni na zachodzie do 20-22 stopni na krańcach wschodnich.

  • Reklama

  W niedzielę nadal pogodę w zachodniej części kraju kształtował będzie układ niskiego ciśnienia, ale od wschodu zacznie już oddziaływać wyż znad Rosji. Na zachodzie będzie jeszcze pochmurno i deszczowo, na wschodzie, a stopniowo również w centrum zachmurzenie będzie zmniejszać się do umiarkowanego. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 17-18 stopni na zachodzie do 20-22 stopni na wschodzie.

  Poniedziałek na przeważającym obszarze kraju będzie pogodny z umiarkowanym zachmurzeniem. Jedynie na wschodzie oraz lokalnie na zachodzie będzie się chmurzyć i miejscami możliwe są opady przelotne deszczu. Zrobi się cieplej, przeważnie będzie od 21 do 23 stopni, jedynie na północy będzie nieco chłodniej, tutaj termometry wskazywać będą 18-20 stopni.

  Wtorek przeważnie pogodny z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Jedynie na północnym wschodzie i wschodzie będzie duże zachmurzenie i lokalnie występować będą opady przelotne deszczu. Na termometrach będzie od 23 do 25 stopni, jedynie na Wybrzeżu 18-20 stopni.

  W środę będzie pogodnie na zachodzie i w centrum, a duże zachmurzenie i opady przelotne deszczu występować będą na wschodzie i tutaj lokalnie możliwe również burze. Środa będzie kolejnym ciepłym dniem. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 23-25 stopni na północnym wschodzie do 26-27 stopni na zachodzie. Miejscami na Ziemi Lubuskiej temperatura maksymalna może dochodzić do 28 stopni.

  Czwartek również przeważnie pogodny i ciepły. Większe zachmurzenie i lokalnie możliwy opad przelotny deszczu jedynie na północnym wschodzie. Temperatura maksymalna prawie w całym kraju wynosić będzie 26-28 stopni. Nieco chłodniej będzie jedynie na Wybrzeżu, tutaj 22-24 stopnie.

  Piątek przyniesie wzrost zachmurzenia. Początkowo na zachodzie, a stopniowo również na pozostałym obszarze kraju możliwe są opady przelotne deszczu. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 22-24 stopni na północy do 26-27 stopni na pozostałym obszarze.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.