Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Natalia Pacynko.

  (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Natalia Pacynko.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Maria.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Maria.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Kazimierz Jóźwiak.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Kazimierz Jóźwiak.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Maciek.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Maciek.

 • Prognoza pogody na tydzień 16-22.11.2013
  14.11.2013 23:43

  Zapowiada się typowy jesienny tydzień. W weekend pogodnie ale z przymrozkami a od środy nieco cieplej, bez przymrozków ale za to pochmurno, miejscami deszczowo.

  • Reklama

   

  W ciągu weekendu Polska centralna i południowa pod wpływem  wyżu, który będzie się przemieszczał znad Niemiec w kierunku Morza Czarnego, tylko w pasie Polski północnej zaznaczy się wpływ niżu przemieszczającego się znad Morza Arktycznego nad północną część Rosji . W sobotę i niedzielę w  północnej części Polski zachmurzenie duże i całkowite. W pozostałych dzielnicach Polski  zachmurzenie duże do umiarkowanego, na południu okresowo małe. W nocy widzialność ograniczona przez silne zamglenia i mgły. Temperatura maksymalna od 6 do 8 stopni, w niedzielę na południu w strefie rozpogodzeń od 9 do 11 stopni. W nocy w centrum i na południu temperatura minimalna od 0 do (-2) stopni, na północy  od 4 do 2 stopni.

  W poniedziałek i wtorek wpływ wyżu będzie powoli słabnąć, a centrum jego  przemieści się nad Kaukaz. Zachmurzenie całkowite i duże z rozpogodzeniami we wschodniej i południowej części kraju. Temperatura maksymalna od 6 stopni na północnym-wschodzie  do 9 stopni na południu.

  W kolejnych dniach przez Polskę będą „wędrować” z południowego-zachodu na północny-wschód niże, które przyniosą niewielkie ocieplenia ale będzie pochmurno, miejscami deszczowo. Temperatura maksymalna od 7 do 9 stopni, noce bez przymrozków.

  Wszystkim zmotoryzowanym polecamy nasze narzędzie Pogoda w drodze, które pomoże przyjrzeć się prognozowanym warunkom pogodowym na trasie i lepiej zaplanować sobie podróż.

  Autor: Michał Ciosek

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.