Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Maciek.

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Maciek.

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: magda el shekh.

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: magda el shekh.

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Marlena Tomzik.

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Marlena Tomzik.

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Maciek.

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Maciek.

 • Prognoza pogody na tydzień 16.05-22.05.2015
  15.05.2015 15:48

  W sobotę na pogodę w kraju wpływał będzie wyż znad Atlantyku, ale na zachodzie na pogodę zacznie wpływać niż znad Islandii. W pierwszej części dnia będzie słonecznie z małym zachmurzeniem, stopniowo na północnym zachodzie i północy zachmurzenie będzie zwiększać się do dużego i lokalnie pojawiać się będą słabe opady przelotne deszczu. Temperatura maksymalna od 12-15 stopni w pasie od Pomorza po Podlasie, do 20-21 stopni na Dolnym Śląsku, Śląsku i w Małopolsce.

  • Reklama

  W niedzielę początkowo będzie jeszcze pochmurno z dużym zachmurzeniem, stopniowo zachmurzenie będzie zmniejszać się do umiarkowanego i małego. Jedynie na północy okresowo możliwe opady przelotne deszczu. Termometry wskażą od 13 - 15 stopni na północy do 15 do 17 stopni na południu.

  Poniedziałek w południowej części kraju będzie pogodny, ale na północy będzie duże zachmurzenie oraz opady przelotne deszczu. Na termometrach zobaczymy 12 - 14  stopni na północy do 19 - 21 stopni na południowym zachodzie.

  We wtorek  na przeważającym obszarze kraju będzie duże zachmurzenie z opadami przelotnymi deszczu. Więcej słońca i bez opadów będzie na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie. Zrobi się cieplej, temperatura maksymalna wynosić będzie 16-18 stopni na północy przez 23-26 stopni w dzielnicach centralnych  do 26 -27 stopni na południu.

  Środa będzie pochmurnym dniem z dużym i całkowitym zachmurzeniem. W drugiej części dnia na południu, w centrum i na wschodzie występować będą liczne burze z intensywnymi opadami deszczu. Na zachodzie będzie chłodno od 16 do 18 stopni. Gorąco z letnimi temperatury będą na wschodzie i południowym wschodzie gdzie na termometrach zobaczymy 28-30 stopni

  W czwartek pochmurno i deszczowo z licznymi burzami będzie na południu i wschodzie. Na zachodzie i w centralnej części kraju zrobi się pogodnie. Chłodno będzie na zachodzie i północy, gdzie temperatura maksymalna wynosić będzie 14-18 stopni. Nadal ciepło będzie na południowym wschodzie gdzie na termometrach będzie 26 – 28 stopni.

  W piątek przeważnie będzie zachmurzenie umiarkowane, chociaż lokalnie może się chmurzyć i niewykluczone są opady przelotne deszczu. Termometry wskazywać będą od 14 - 18 stopni na północy do 24 - 27 stopni na południowym wschodzie.

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.