Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Natalia.

  (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Natalia.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Natalia.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Natalia.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Natalia.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Natalia.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Natalia.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Natalia.

 • Prognoza pogody na tydzień 15.11-21.11.2014
  14.11.2014 14:34

  W ostatnich dniach mogliśmy doświadczać wyjątkowo wysokich jak na listopad temperatur, na południu kraju przekraczających normę klimatyczną nawet o ok. 10 stopni. Nadchodzące dni już tak ciepłe nie będą, choć do zimowych temperatur jeszcze wciąż daleko. Ponadto czeka nas nieco bardziej dynamiczny pogodowo okres z większą ilością opadów deszczu.

   

  • Reklama

  Sobota na ogół pochmurna. Na przejaśnienia, a miejscami rozpogodzenia mogą liczyć mieszkańcy południowej Polski (poza Dolnym Śląskiem), zwłaszcza Podkarpacia i Małopolski.  Na północy, w centrum i na zachodzie niewykluczone miejscami opady mżawki. Nieco silniejszy wschodni wiatr. Temperatury maksymalne od 4-6 stopni na północnym wschodzie do 12-14 na południu i południowym zachodzie.

  W niedzielę także dużo chmur, niewielkie przejaśnienia we wschodniej części kraju. Po południu od zachodu nasunie się strefa opadów deszczu która do wieczora obejmie mniej więcej połowę kraju. Wysoko w górach może padać śnieg. Temperatury maksymalne od 5-7 stopni na północnym wschodzie, do 12-13 stopni na południu i południowym zachodzie.

  W dniach od poniedziałku do środy Polska pozostanie pochmurna. Okresami popada – głównie w południowej połowie kraju i w pasie centralnym, choć deszcz możliwy także na pozostałym obszarze. Wysoko w górach śnieg. Będą także występować liczne zamglenia, zwłaszcza nocami. Temperatury maksymalne: w poniedziałek od 5-6 na północnym wschodzie do 10-12 na południowym zachodzie, we wtorek od 4-6 na Mazurach i Suwalszczyźnie do 10-12 na południu, a w środę od 4-6 stopni na Podlasiu do 9-11 na Podkarpaciu i Roztoczu. Nocami na ogół od 2 do 5 stopni.

  Czwartej i piątek bez większych zmian – nadal pochmurno, zachmurzenie duże do całkowitego z niewielkimi przejaśnieniami, miejscami słabe opady deszczu. Temperatury maksymalne w dzień na ogół 5-10 stopni, w nocy 2-5 stopni.

  A zimy póki co nie widać…

  Autor: Piotr Abramczyk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.