Wiadomości pogodowe

Reklama
 • Zdjęcia naszych internautów.

  Zdjęcia naszych internautów.

  Zdjęcia naszych internautów.

  Zdjęcia naszych internautów.

  Zdjęcia naszych internautów.

  Zdjęcia naszych internautów.

  Zdjęcia naszych internautów.

  Zdjęcia naszych internautów.

 • Prognoza pogody na tydzień 15.03.-21.03.2014
  14.03.2014 01:04

  Ubiegły tydzień rozpieszczał nas  słoneczną i ciepłą aurą, wielu z nas zapomniało, że nadal mamy zimę. W najbliższym tygodniu zima przypomni o sobie, a wszystko to za sprawa układów niżowych,  które będą dominowały nad Polską.

  • Reklama

  SOBOTA:  Zachmurzenie duże i całkowite z opadami deszczu, miejscami deszczu ze śniegiem. W nocy na wschodzie i w centrum możliwe miejscami opady śniegu. Temperatura maksymalna od  5-6  stopni na północnym wschodzie, do 9-11 stopni na zachodzie. W nocy temperatura minimalna wyniesie od  (-1)-0  stopni na północnym wschodzie, do 3-5 stopni na zachodzie. Okresami występował będzie dość silny i porywisty wiatr .

  NIEDZIELA: Na zachodzie  zachmurzenie duże do całkowitego z opadami deszczu lub mżawki. Natomiast na wschodzie i w centrum w ciągu dnia zachmurzenie duże z przejaśnieniami i opadami przelotnymi deszczu i deszczu ze śniegiem. W nocy wzrost zachmurzenia do całkowitego z opadami mieszanymi, miejscami możliwe opady śniegu. Temperatura maksymalna od  2-3  stopni na północnym wschodzie, do 9-10 stopni na zachodzie. Temperatura minimalna wyniesie od  (-2)-(-1)  stopni na północnym wschodzie, do 7-8 stopnia na zachodzie. Okresami występował będzie dość silny i porywisty wiatr .

  PONIEDZIAŁEK: Pochmurno z zanikającymi opadami deszczu lub mżawki, na wschodzie miejscami możliwe zanikające opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Popołudniu przejaśnienia w północnych dzielnicach Polski. Temperatura maksymalna od  5-7  stopnia na wschodzie, do 10-12 stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od  2-3  stopni na północnym wschodzie, do 7-8  stopnia na zachodzie. Nadal wiał będzie dość silny wiatr.

  W kolejnych dniach pochmurno z niewielkimi przejaśnieniami, okresami występowały będą opady deszczu, miejscami możliwe opady deszczu ze śniegiem. Temperatury maksymalne od  4-6  stopnia na wschodzie, do 10-12 stopni na zachodzie.  W nocy temperatura minimalna od  0-2  stopni na Podlasiu, do 4-6  stopnia na zachodzie. Wiatr okresami będzie dość silny.

              PIĄTEK- pierwszy dzień kalendarzowej wiosny przywita nas dużym zachmurzeniem z przejaśnieniami i lokalnymi rozpogodzeniami. Na północy Polski możliwe okresami przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 6-7 stopni na północy, do 12-13 stopni na południu. Na wschodzie i północy okresami dość silny wiatr

  Autor: MMGP

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.