Wiadomości pogodowe

Reklama
 • ryszarda.szymanska@gmail.com

  Zima w Dołujach k/Szczecina

 • Prognoza pogody na tydzień 15.01-21.01 2011r.
  14.01.2011 00:39

  Weekend będzie dżdżysty i ciepły. W poniedziałek nastąpi poprawa pogody. W drugiej części tygodnia powróci ochłodzenie a wraz z nim chmury i słabe opady śniegu.

  • Reklama

  Sobota będzie dżdżysta. Jedynie na Podlasiu temperatura minimalna spadnie poniżej zera i wyniesie od (-3) do (-0) stopni Na pozostałym obszarze od 1-4 stopni w centrum do 6-8 stopni na południu i zachodzie. Temperatura maksymalna wyniesie od (-1)-(0) stopni na Podlasiu do 7-10 stopni na Dolnym Śląsku.

  Niedziela zapowiada się również pochmurnie i deszczowo. Jedynie na zachodzie i południu kraju opady zanikną i wystąpią rozpogodzenia. Temperatura minimalna wyniesie od (-4)-(-1) stopni na Podlasiu do 4-5 stopni na Ziemi Lubuskiej. Temperatura maksymalna osiągnie od 2-4 stopni na Podlasiu do 9-10 stopni na Dolnym Śląsku.

  W poniedziałek po mglistym poranku chmury utrzymają się na północy kraju. Na południu dzień będzie pogodny. Temperatura minimalna osiągnie od (-3)-(-1) stopni w regionach południowych do 4-5 stopni na Nizinie Szczecińskiej. Temperatura maksymalna od 3-4 stopni na Suwalszczyźnie do 7-9 stopni na Dolnym Śląsku.

  We wtorek zapowiadany jest powrót dżdżystej pogody. Na przeważającym obszarze kraju pochmurno i deszczowo. Temperatury bez większych zmian. Temperatura minimalna osiągnie od (-3)-(-1) stopni w regionach południowych do 3-4 stopni na Nizinie Szczecińskiej. Temperatura maksymalna od 2-4 stopni w regionach Polski północnej do 7-8 stopni na Dolnym Śląsku.

  Prognozy wskazują, że w środę przyjdzie ochłodzenie. W dalszym ciągu na przeważającym obszarze kraju zalegać będą chmury z których morze padać słaby śnieg i deszcz ze śniegiem. Temperatury minimalne spadną do (-1)-(-0) stopni na wschodzie do 1-2 stopni na zachodzie. Temperatura maksymalna osiągnie od 1 do 3 stopni.

  W czwartek w dalszym ciągu przeważnie pochmurno ze słabymi lokalnymi opadami śniegu lub deszczu ze śniegiem. Temperatury minimalne spadną do (-2)-0 stopni. Temperatura maksymalna osiągnie do 1-2 stopni.

  Piątek pochmurny z przejaśnieniami. Temperatura minimalna od (-3) do (-1) stopnia. Temperatura maksymalna od (-1) do 1 stopnia.

  Autor: Marcin Ucieklak

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.