Wiadomości pogodowe

Reklama
 • Mgła praktycznie w całej Polsce.

  Mgła praktycznie w całej Polsce. Zdjęcia naszych internautów.

  Słońce czasem się przebije.

  Słońce czasem się przebije. Zdjęcia naszych internautów.

  Będzie pochmurno.

  Będzie pochmurno. Zdjęcia naszych internautów.

  I mglisto.

  I mglisto. Zdjęcia naszych internautów.

 • Prognoza pogody na tydzień 14.12 - 20.12.2013 r.
  12.12.2013 19:24

  Najbliższy tydzień nie przyniesie większych zmian w pogodzie. Do czwartku Polska będzie w zasięgu rozległego wyżu znad południowo wschodniej Europy. Napływać będzie dość ciepłe powietrze z południowego zachodu. Okresami na północy występować będą słabe opady deszczu i mżawki. W piątek opady będą w całym kraju.

  • Reklama

  W weekend w całym kraju zachmurzenie będzie duże lub całkowite. Słabe opady deszczu lub mżawki występować będą na północy kraju. W nocy na północnym wschodzie występować będą opady marznące. Będzie mglisto. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie od 1 – 2 stopni na północnym wschodzie do 4 – 6 stopni na zachodzie. W nocy temperatura minimalna wyniesie od (-3) – (-1) stopnia na południu do 1 – 3 stopni na północnym zachodzie.

  W poniedziałek i wtorek zachmurzenie duże lub całkowite zlegać będzie nad pasem Polski północnej i środkowej, natomiast na południu zachmurzeni będzie nieco lepsza pogoda z zachmurzeniem umiarkowanym i słońcem. Słabe opady deszczu lub mżawki występować będą jedynie w  pasie Wybrzeża. Nocami będzie mglisto. W ciągu dnia termometry maksymalnie wskazywać będą od 2 – 5 stopni na wschodzie do 6 – 9 stopni na zachodzie. W nocy termometry minimalnie wskazywać będą od (-2) – (-1) stopnia na południowym wschodzie do 1 – 2 stopni na północnym zachodzie.

  We środę i czwartek w całym kraju będzie pochmurno. Zachmurzenie będzie duże lub całkowite. Lokalnie występować będą słabe opady deszczu lub mżawki. Temperatura maksymalna w dzień wyniesie od 3 – 4 stopni na wschodzie do 6 – 8 stopni na zachodzie. W nocy temperatura minimalna wyniesie od (-1) – 1 stopnia na południowym wschodzie do
  2 – 4 stopni na północnym zachodzie.

  W piątek nastąpi pogorszenie pogody. W całym kraju będzie zachmurzeni duże lub całkowite z opadami  deszczu, lokalnie na wschodzie możliwe opady deszczu ze śniegiem, a w górach śniegu. Temperatura maksymalna wyniesie od 3 do 6 stopni, a minimalna w nocy od (-1) na południowym wschodzie do 2 – 3 stopni na północnym zachodzie.

  Nadchodzący tydzień zapowiada się dość przyjemnie, choć oczekujący na białe święta po przeczytani powyższej pogody będą nieco zaniepokojeni. Śniegu jak na razie nie widać, a wręcz przeciwnie będzie dość ciepło jak na środek grudnia.

  Autor: KM

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.