Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 14.07-20.07.2018
  13.07.2018 10:53

  W sobotę Polska będzie znajdowała się pomiędzy niżem znad Ukrainy, a wyżem znad Europy Zachodniej. Zachmurzenie będzie przeważnie duże i całkowite z opadami przelotnymi deszczu oraz lokalnymi burzami. Większe przejaśnienia będą na zachodzie i północnym zachodzie. Temperatura maksymalna wyniesie od 20 do 23 stopni, jedynie na południowym zachodzie i zachodzie będzie nieco cieplej, od 24 do 25 stopni.

  • Reklama

  W niedzielę nadal na wschodzie i w centrum będzie zachmurzenie duże z opadami przelotnymi deszczu oraz lokalnymi burzami. Na zachodzie będzie dość pogodnie z umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura maksymalna wyniesie od 19-21 stopni na południowym wschodzie do 25-26 stopni na południowym zachodzie.   

  W poniedziałek na zachodzie nadal będzie pogodnie z umiarkowanym zachmurzeniem. Na wschodzie i w centrum zachmurzenie duże i całkowite z opadami przelotnymi deszczu i burzami. Temperatura maksymalna wyniesie od 19-21 stopni na południowym wschodzie do 26-27 stopni na zachodzie.   

  We wtorek w całym kraju zachmurzenie będzie się zwiększać do dużego i wszędzie może padać deszcz. W wielu miejscach będą też występować burze. Na termometrach zobaczymy przeważnie od 22 do 25 stopni, nieco cieplej będzie na Dolnym Śląsku, lokalnie do 26 stopni.

  Środa i czwartek również w całym kraju będą pochmurne z dużym zachmurzeniem oraz opadami przelotnymi deszczu i burzami. Temperatury maksymalne wyniosą od 20-22 stopni na południowym wschodzie do 24-25 stopni na zachodzie.

  W piątek na zachodzie pogoda będzie się poprawiać, opady będą zanikać a zachmurzenie zmniejszy się do umiarkowanego. Na pozostałym obszarze nadal będzie duże zachmurzenie oraz opady przelotne deszczu i lokalne burze. Na termometrach zobaczymy przeważnie od 22 do 24 stopni, jedynie na zachodzie 25-26 stopni.   

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.