Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Ryszarda Szymańska.

  (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Ryszarda Szymańska.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autorka: Robert Szczepaniak.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autorka: Robert Szczepaniak.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autorka: Gabriela Suska.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autorka: Gabriela Suska.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autorka: Krystyna S.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autorka: Krystyna S.

 • Prognoza pogody na tydzień 14.06-20.06.2014
  13.06.2014 14:34

  W najbliższych dniach karty w pogodzie będzie rozdawał wyż ulokowany w rejonie Wysp Brytyjskich sprowadzając z północy zdecydowanie chłodniejsze powietrze niż to, z jakim mieliśmy do czynienia w poprzednim tygodniu.

   

  • Reklama


  Sobota będzie chłodnym i wietrznym (zwłaszcza na północy) dniem z dynamiczną pogodą. Przeważać będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami; nieco więcej chmur na północnym wschodzie, a mniej na północnym zachodzie, gdzie po południu zacznie się rozpogadzać. Występować będą przelotne opady deszczu, a na południu i miejscami w centrum mogą również pojawić się burze. Temperatura maksymalna wyniesie przeważnie 17-20 stopni, tylko od Pomorza po północne Podlasie chłodniej – 13-16 stopni.
  Niedziela rozpocznie się pogodnie w zachodniej połowie Polski, a pochmurnie i miejscami deszczowo na wschodzie i w centrum. W ciągu dnia rozpogodzenia obejmą większą część kraju, tak że wieczorem zachmurzenie duże utrzyma się jedynie na południowym wschodzie i krańcach wschodnich. Tam też wciąż niewykluczone przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 16-19 stopni na przeważającym obszarze, do 20-22 stopni na zachodzie.

  W kolejnych dniach od poniedziałku do czwartku będziemy mieli do czynienia z podobnym typem pogody – przeważać będzie zachmurzenie małe i umiarkowane, ale lokalnie może się bardziej chmurzyć i z co bardziej rozwiniętych chmur przelotnie popada. Deszczu będzie jednak niewiele. Temperatury maksymalne przeważnie w zakresie 18-22 stopni, w środę i w czwartek 1-2 stopnie cieplej.

  W piątek większa szansa na deszcz w całym kraju i nieco więcej chmur. Temperatury maksymalne utrzymają się na poziomie 18-23 stopni. Wiele wskazuje na to, że podobny typ pogody utrzyma się również w przyszły weekend.

  Autor: Piotr Abramczyk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.