Wiadomości pogodowe

Reklama
  • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

    2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

    3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

    4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  • Prognoza pogody na tydzień 14.01-20.01.2017
    12.01.2017 21:26

    Nadchodzący tydzień pochmurną aurę ze stopniowym ochłodzeniem. W weekend okresowo słabe opady śniegu, a od poniedziałku liczne mgły i silne zamglenia.

    • Reklama

    W sobotę pogodę w Polsce będzie kształtować niż znad Estonii. Zachmurzenie przeważnie całkowite, miejscami do dużego, okresowo ze słabymi opadami śniegu. Temperatury maksymalne wyniosą od (-2)-(-1) stopni na południu do 1-2 stopni na północy.

    W niedzielę centrum układu niżowego przemieszczać się będzie nad północna Skandynawię. Zachmurzenie całkowite do dużego, miejscami ze słabymi opadami śniegu, głównie na północy kraju. Temperatura maksymalna wyniesie od (-4)-(-3) stopni na południowym wschodzie do 0-1 stopnia na północnym zachodzie i północy.

    W poniedziałek Polska dostanie się pod wpływ klina wyżu znad wschodniego Atlantyku. Zachmurzenie przeważnie duże, rano i wieczorem liczne mgły i silne zamglenia. Na południowym wschodzie i północnym zachodzie miejscami przejaśnienia. Temperatura maksymalna wyniesie od (-5)-(-4) stopni na południowym wschodzie do (-1)-0 stopni na północnym zachodzie.

    We wtorek nadal wpływ klina wyżowego z dużym zachmurzeniem oraz słabymi widzialnościami, głównie rano i wieczorem. Temperatury maksymalne wynosić będą od (-7)-(-6) stopni na południowym wschodzie do (-3)-(-2) stopni na północy.

    W kolejnych dniach nadal pochmurno z przejaśnieniami. W nocy również silne zamglenia i mgły. Temperatury w dzień od (-8)-(-7) stopni na wschodzie do (-5)-(-4) stopni na zachodzie.

    Autor: Maciej Boguszewski

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.