Wiadomości pogodowe

Reklama
 • Na początku tygodnia popada, wystąpią burze...

  (1) Ze zdjęć nadesłanych przez internautę. Autor: Paweł Drab

  ... od wtorku będzie się powoli poprawiało ...

  (2) Ze zdjęć nadesłanych przez internautę. Autora: Katarzyna Pietrzyk

  ... w środę będzie już pogodnie ....

  (3) Ze zdjęć nadesłanych przez internautę. Autora: Ewa Piotrowska

  ... a w czwartek będzie bardzo dużo słońca...

  (4) Ze zdjęć nadesłanych przez internautę. Autor: Józef Gigoń

  .. i piękny zachód słońca...

  (5) Ze zdjęć nadesłanych przez internautę. Autora: Oliwia Kluczyńska

  .. a w piątek znów nadciągną deszczowe chmury

  (6) Ze zdjęć nadesłanych przez internautę. Autor: Paweł Drab

 • Prognoza pogody na tydzień 13-19.08.2011
  12.08.2011 16:52

  W sobotę w całym kraju będzie pochmurno z przelotnymi opadami deszczu i burzami. W niedzielę nadal na niebie będą królowały chmury, ale przelotne opady i burze występować będą na wschodzie kraju. Za to będzie ciepło. W Sobotę temperatura maksymalna na przeważającym obszarze kraju będzie wynosiła od 20 do 22 stopni, jedynie na Podkarpaciu będzie nieco cieplej od 22 do 24 stopni, a w niedzielę przeważnie od 22 do 24 stopni, a na zachodzie lokalnie nawet 25-26 stopni. Noce będą chłodne jak na tą porę roku. Z soboty na niedzielę temperatura minimalna wyniesie tylko od 12 do 14 stopni, a w nocy z niedzielni na poniedziałek we wschodniej połowie kraju termometry pokażą również od 12 do 14 stopni, a na zachodzie będzie troszkę cieplej od 14 do 16 stopni.

  • Reklama


  Poniedziałek i Wtorek.
  W poniedziałek z zachodu na wschód będzie przemieszczać się front atmosferyczny. Od rana na zachodzie, a w ciągu dnia również w centrum kraju będzie pochmurno z przelotnymi opadami deszczu i burzami, natomiast na wschodzie będzie jeszcze sporo słońca. Na zachodzie i północy kraju opady mogą być intensywne. Temperatura maksymalna od 20-22 stopni na zachodzie i północnym-zachodzie do 24-27 stopni na wschodzie. We wtorek front atmosferyczny, który w poniedziałek popsuje pogodę na zachodzie i w centrum, będzie znajdował się nad wschodnią Polskę. Dlatego tez nad wschodnią i południową Polską będzie pochmurno z opadami deszczu, a na pozostałym obszarze będzie dość pogodnie, zachmurzenie będzie umiarkowane lokalnie duże, ale bez opadów. Temperatura maksymalna od 20 do 22 stopni.

  Od środy prawdziwie letnia pogoda.

  W środę na niebie jeszcze będzie trochę chmur, zachmurzenie będzie przeważnie umiarkowane lokalnie wzrastające do dużego. W czwartek będziemy mogli cieszyć się bezchmurnym niebem, choć w ciągu dnia lokalnie pojawią się pojedyncze chmury kłębiaste. Temperatura maksymalna w środę wyrównana w całym kraju od 20 do 22 stopni, ale w czwartek termometry pokażą od 20-22 stopni w centrum i na wschodzie do 23-25 stopni na zachodzie. W piątek zachmurzy się na zachodzie i wystąpią przelotne opady deszczu, a na pozostałym obszarze będzie panowała jeszcze prawdziwie wakacyjna pogoda. Temperatury maksymalne w piątek: od 22 do 24 stopni.

  Autor: Marcin Leszczuk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.