Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1): Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Krzysztof Majowicz

  (1): Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Krzysztof Majowicz

  (2): Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Krystyna S.

  (2): Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Krystyna S.

  (3): Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Krystyna S.

  (3): Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Krystyna S.

  (4): Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Gabriela Suska

  (4): Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Gabriela Suska

 • Prognoza pogody na tydzień 13.04-19.04.2013
  11.04.2013 20:44

  W sobotę Polska znajdować się będzie pod wpływem niżu znad Skandynawii. Zachmurzenie zmienne od dużego do umiarkowanego.  Po południu w wielu miejscach, zwłaszcza w północnej i centralnej części kraju, występować będą opady przelotne deszczu. Temperatura maksymalna wynosić będzie przeważnie 12-14 stopni, nieco chłodniej będzie na północy, 10-11 stopni.

  • Reklama

  W niedzielę na pogodę zacznie wpływać wyż, którego centrum początkowo będzie znajdować się będzie nad Europą południową i przemieszczać się będzie nad Polskę. W pierwszej części dnia na wschodzie jeszcze będzie dużo chmur, natomiast na zachodzie już pogodnie. Po południu słonecznie będzie już w całym kraju. Będzie ciepło, od 10-11 stopni na północnym wschodzie, przez 12-14 stopni na przeważającym obszarze kraju, do 14-15 stopni na Dolnym Śląsku.

  Poniedziałek na przeważającym obszarze kraju przyniesie nam bezchmurną pogodę, nieco chmur pojawiać się będzie na północy. Temperatura maksymalna wynosić będzie 12-14 stopni, jedynie nad samym morzem będzie 9-11 stopni.

  We wtorek pogodny wyż odsunie się nad Rosję, co spowoduje że na zachodzie oraz na północy zacznie przybywać chmur, a po południu pojawią się również opady przelotne deszczu. Małe i umiarkowane zachmurzenie utrzymywać się będzie jeszcze na wschodzie i południu kraju. Nadal będzie ciepło, termometry wskazywać będą 12-15 stopni i znów najchłodniej nad samym morzem 10-11 stopni.

  W środę będzie duże zachmurzenie w całym kraju. W wielu miejscach pojawiać się będą również opady deszczu. Po południu na zachodzie zacznie się przejaśniać. Temperatura maksymalna nie zmieni się i nadal wynosić będzie od 10-11 stopni na północy do 12-15 stopni na pozostałym obszarze kraju.

  W czwartek i piątek również przeważać będzie duże zachmurzenie, chociaż również pojawiały się będą przejaśnienia. Lokalnie niewykluczone słabe opady przelotne deszczu. Na przeważającym obszarze kraju termometry wskazywać będą 13-15 stopni i jedynie na Pomorzu będzie chłodniej 10-11 stopni.

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.