Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 13.01-19.01.2018
  11.01.2018 21:38

  W sobotę Polska będzie się znajdować pod wpływem wyżu znad północno-zachodniej Rosji. Ze wschodu będzie napływać chłodne powietrze kontynentalne. W pierwszej części dnia na północnym wschodzie i północy będzie pogodnie, na pozostałym obszarze będzie duże zachmurzenie. W drugiej części dnia w całym kraju będzie przybywać rozpogodzeń. Temperatura maksymalna wynosić będzie od (-3)-(-2) stopni na Suwalszczyźnie do 0-1 stopnia na południu.

  • Reklama

  W niedzielę wyż nadal będzie poprawiał pogodę w Polsce. W pierwszej części dnia w całym kraju będzie małe zachmurzenie, po południu w wielu miejscach zrobi się bezchmurnie. Na termometrach zobaczymy od (-3)-(-2) stopni na północnym wschodzie do 1-2 stopni na Dolnym Śląsku.    

  W poniedziałek nadal będzie słonecznie z małym zachmurzeniem a lokalnie bezchmurnym niebem. Będzie zimno, temperatura maksymalna wyniesie od (-3)-(-2) stopni na Suwalszczyźnie i Mazurach do 2-4 stopni na zachodzie, południowym zachodzie i południu.

  We wtorek na wschodzie nadal będzie pogodnie z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Na zachodzie będzie duże zachmurzenie które stopniowo będzie przesuwać się do centrum. Razem z zachmurzeniem będą wkraczać opady. Na czole będą to opady śniegu, które stopniowo przechodzić będą w opady deszczu ze śniegiem i deszczu. Na termometrach zobaczymy od (-1)-0 stopni na północnym wschodzie przez 1-2 stopnie w dzielnicach centralnych do 4-5 stopni na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej. W całym kraju będzie wiał dość silny i porywisty wiatr z południa.

  W środę w całym kraju będzie pochmurno z dużym lub całkowitym zachmurzeniem oraz opadami przelotnymi śniegu lub śniegu z deszczem. W drugiej części dnia na zachodzie pojawią się przejaśnienia. Temperatura maksymalna wynosić będzie od (-1)-0 stopni na północnym wschodzie przez 2-3 stopnie w dzielnicach centralnych do 4-5 stopni na Dolnym Śląsku.

  W czwartek nadal dużo chmur z których przelotnie będzie padał śnieg lub śnieg z deszczem. Na termometrach zobaczymy od 0-1 stopnia na północnym wschodzie przez 2-3 stopnie w dzielnicach centralnych do 4-5 stopni na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej.  

  W piątek będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Na wschodzie lokalnie słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna wynosić będzie od (-1)-0 stopni Suwalszczyźnie przez 2-3 stopnie w centrum do 3-4 stopni na Ziemi Lubuskiej.  

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.