Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Teresa Żak

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jerzy Mączewski

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Jacek

 • Prognoza pogody na tydzień 12.11-18.11.2016
  10.11.2016 20:43

  W sobotę na południu i południowym wschodzie zachmurzenie duże do całkowitego, miejscami opady śniegu. Na pozostałym obszarze dużo lepsze warunki atmosferyczne z zachmurzeniem umiarkowanym, na północnym zachodzie i zachodzie małym. Temperatury maksymalne wyniosą od 3-4 stopni na północnym zachodzie do 0-2 stopni na pozostałym obszarze kraju, miejscami na Podlasiu i Pogórzach około (-1)-(-3) stopni. W nocy temperatura minimalna w całym kraju spadnie poniżej 0 stopni.

  • Reklama

  W niedzielę w Polsce zachmurzenie duże do całkowitego, na południowym wschodzie zanikające opady śniegu. Po południu w centrum i na zachodzie możliwe przejaśnienia. Termometry wskażą maksymalnie od 1 do 4 stopni, cieplej nad Bałtykiem około 4-6 stopni, na Pogórzach około (-2)-(-5) stopni. W nocy temperatura minimalna w całym kraju spadnie poniżej 0 stopni.

  W poniedziałek na przeważającym obszarze kraju zachmurzenie duże z przejaśnieniami, szczególnie na zachodzie i południu kraju. Tylko na wschodzie i lokalnie na północy zachmurzenie duże do całkowitego. Temperatury od 2 do 4 stopni, na Pogórzach około (-1)-(-3) stopni. W nocy, poza północnym zachodem, temperatura minimalna spadnie poniżej 0 stopni.

  Wtorek w całym kraju zachmurzenie duże lub całkowite. W północnej Polsce miejscami możliwe opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Prognozowane temperatury maksymalne wyniosą od 1-3 stopni we wschodniej połowie kraju do 4-6 stopni na zachodzie. W nocy we wschodniej połowie kraju temperatura minimalna spadnie poniżej 0 stopni.

  Kolejne dni pochmurne, w środę i czwartek miejscami, głównie w północnej Polsce opady deszczu lub deszczu ze śniegiem. Temperatura maksymalna w środę wyniesie od 2 stopni na wschodzie do 7 stopni na zachodzie, w czwartek i piątek wyniesie od 4-5 stopni na wschodzie do 7-9 stopni na zachodzie. W nocy temperatura minimalna tylko na wschodzie i południowym wschodzie miejscami spadnie poniżej 0 stopni.

  Następny weekend zapowiada się pochmurnie, w sobotę na północy przelotne opady deszczu. Temperatury maksymalne od 5 stopni na wschodzie do 7-8 stopni na zachodzie.

  Autor: Bartłomiej Nowakowski

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.