Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia tytułowa. Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Sowa

  1) Fotografia tytułowa. Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Sowa

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: zibi

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: zibi

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Roman

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Roman

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Maria

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Maria

 • Prognoza pogody na tydzień 12.09-18.09.2015
  11.09.2015 11:51

  W nadchodzącym tygodniu przeważnie będzie pogodnie i dość ciepło, chociaż w sobotę oraz wtorek będzie również deszczowo.

  W sobotę na przeważającym obszarze kraju będzie pochmurno ze słabymi opadami deszczu i deszczu przelotnego. Początkowo padać będzie w pasie od Niziny Szczecińskiej przez centrum po Podkarpacie, w ciągu dnia opady stopniowo będą przesuwać się na wschód. W pierwszej części dnia pogodnie będzie na Dolnym Śląsku i Ziemi Lubuskiej, stopniowo pogoda będzie poprawiała się również w centralnej i południowej części kraju. Temperatura maksymalna wyniesie od 16-17 stopni na północy, wschodzie i w centrum do 22-23 stopni na zachodzie i południowym-zachodzie.

  • Reklama

  Niedziela bez opadów w całym kraju. Będzie dość pogodnie z umiarkowanym lub małym zachmurzeniem. Jedynie na wschodzie i północy okresowo będzie się chmurzyć. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 19-20 stopni na północnym wschodzie i wschodzie, przez 22-23 w dzielnicach centralnych, do 24-25 stopni na południowym-zachodzie i zachodzie.

  Poniedziałek również będzie pogodny z umiarkowanym lub małym zachmurzeniem. Okresowo na północy i zachodzie może przybywać chmur. Dopiero wieczorem na zachodzie zacznie padać deszcz. Dzień będzie wietrzny, będzie wiał dość silny wiatr w porywach do 50-70km/h. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 20-22 stopni na północnym wschodzie i wschodzie, przez 24-25 w dzielnicach centralnych, do 27-28 stopni na południowym-zachodzie.

  We wtorek będzie duże i całkowite zachmurzenie z opadami deszczu. Początkowo padać będzie na zachodzie, ale w ciągu dnia już w całym kraju występować będą opady deszczu lub deszczu przelotnego. Tym razem najchłodniej będzie na zachodzie i północy, gdzie na termometrach zobaczymy 18-20 stopni. Nieco cieplej na wschodzie i południu ale i tutaj zaledwie 22-24 stopnie.

  W środę będzie dość pogodnie. W pierwszej części dnia zanikające opady deszczu na wschodzie. Temperatura maksymalna wynosić będzie przeważnie 21-22 stopnie. Nieco chłodniej na północy, tutaj 19-20 stopni. Natomiast na południowym zachodzie lokalnie temperatura wynosić będzie 23-24 stopni.

  Czwartek będzie pogodny z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Będzie ciepło, od 21-22 stopni na północy do 26-27 stopni na południu.

  W piątek przeważnie zachmurzenie małe lub umiarkowane, jedynie na Pomorzu oraz w górach okresowo będzie się chmurzyć i tutaj będą pojawiać się opady deszczu przelotnego oraz burze. Na termometrach zobaczymy od 20-21 stopni na północy do 23-24 stopni na południu.  

   

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.