Wiadomości pogodowe

Reklama
 • (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Gabriela Suska

  (1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Gabriela Suska

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Ryszarda Szymańska.

  (2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Ryszarda Szymańska.

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Natalia

  (3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Natalia

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Gabriela Suska.

  (4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez internautów. Autor: Gabriela Suska.

 • Prognoza pogody na tydzień 12.07-18.07.2014
  11.07.2014 13:39

  W weekend utrzyma się jeszcze (choć nie wszędzie) pochmurna i deszczowa oraz dość chłodna pogoda, za to od poniedziałku powrót ciepłego lata.

   

  • Reklama

  W sobotę sporą dawkę opadów zafunduje nam niż przemieszczający się nad wschodnią Polską. Od rana będzie pochmurno i deszczowo w pasie dzielnic wschodnich i centralnych. Miejscami padać może mocno, pojawią się także burze. W Polsce zachodniej zachmurzenie umiarkowane, choć po południu również lokalnie będzie się chmurzyć i przelotnie popada deszcz. W niedzielę opady – i to zanikające - już tylko na północnym wschodzie. Od południowego zachodu w głąb kraju będzie się rozpogadzać, tak że do wieczora, poza Mazurami i Suwalszczyzną wszędzie zachmurzenie małe lub umiarkowane. Temperatury maksymalne w sobotę przeważnie 20-23 stopnie, tylko w pasie od Pomorza i Warmii, po Podkarpacie i wschodnią Małopolskę 17-20 stopni. W niedzielę maksymalnie od 20-21 stopni na północnym wschodzie do 24-25 na południu i zachodzie.

  Poniedziałek zapowiada się słonecznie i ciepło (od 24 do 28 stopni), ale w drugiej części dnia na zachodzie i południowym zachodzie chmur przybędzie, pojawią się przelotne opady deszczu i burze.

  We wtorek i środę opadów przelotnych i burz, na przemian z przejaśnieniami i rozpogodzeniami, możemy się spodziewać w zasadzie w całym kraju. Temperatury maksymalne wyniosą od 21-24 stopni na Wybrzeżu, do 24-27 stopni na pozostałym obszarze.

  Czwartek i piątek wg dzisiejszych prognoz również zapowiadają się podobnie – przeważnie pogodnie, ale z możliwością wystąpienia popołudniowych opadów przelotnych deszczu i burz – z największym prawdopodobieństwem we wschodniej części kraju. Temperatury maksymalne na ogół 24-28 stopni.

  Autor: Piotr Abramczyk

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.