Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów - zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela

  1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów - zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 12.05-18.05.2018
  11.05.2018 15:24

  W sobotę wschodnia połowa kraju będzie znajdować się pod wpływem klina wyżowego związanego z wyżem znad Finlandii. W zachodniej na pogodę będzie wpływać zatoka niżowa związana z niżem znad Norwegii. W pierwszej części dnia na wschodzie będzie pogodnie z małym zachmurzeniem, na zachodzie duże z lokalnymi opadami przelotnymi deszczu oraz pojedynczymi burzami. W drugiej części dnia obszar lepszej pogody będzie obejmował również dzielnice centralne, więcej chmur, opady deszczu oraz burze na zachodzie. Temperatura maksymalna wyniesie przeważnie 23-25 stopni, lokalnie w centrum do 26. Nieco chłodniej na Pomorzu, 14-19 stopni.

  • Reklama

  W niedzielę więcej chmur na krańcach wschodnich, na pozostałym obszarze będzie słonecznie z małym zachmurzeniem lub bezchmurnym niebem. Temperatura maksymalna wyniesie od 20-22 stopni na południowym wschodzie do 25-26 stopni w centrum i na zachodzie.

  W poniedziałek na zachodzie oraz w pierwszej części dnia będzie słonecznie, na wschodzie oraz po południu w dzielnicach centralnych zachmurzenie umiarkowane do dużego. Na wchodzie również miejscami pojawią się opady przelotne deszczu. Ochłodzi się, temperatura maksymalna wyniesie od 16-18 stopni na południu i wschodzie do 23-24 stopni na zachodzie.

  We wtorek w całym kraju zachmurzenie będzie się zwiększać do dużego i wszędzie może nieco popadać. Temperatury maksymalne przeważnie wyniosą 19-21 stopni. Najchłodniej na północy 15-17 stopni.

  W środa bez większych zmian. Raczej duże zachmurzenie i opady przelotne deszczu. Lokalnie niewykluczone również burze. Temperatury maksymalne przeważnie wyniosą od 18 do 21 stopni. Nad samym morzem 15-17 stopni.

  W czwartek przeważnie będzie zachmurzenie duże lub całkowite z opadami deszczu lub deszczu przelotnego. Temperatury maksymalne przeważnie wyniosą od 17 do 20 stopni. Nad samym morzem 14-16 stopni.

  W piątek zmienne zachmurzenie, należy oczekiwać zarówno opadów przelotnych deszczu jak i okresowo większych rozpogodzeń.  Na termometrach zobaczymy od 17 do 20 stopni, nieco chłodniej na Wybrzeżu, 14-16 stopni.  

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.