Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Paulina.

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Paulina.

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Paulina.

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Paulina.

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: jerzy g

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: jerzy g

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

 • Prognoza pogody na tydzień 11-17.02.2017
  09.02.2017 22:08

  Weekend zapowiada się mroźny, w nocy miejscami temperatura spadnie do około (-15) stopni.  Ocieplenie dotrze do nas  we wtorek. Temperatury w nocy nadal będą ujemne, natomiast w ciągu dnia temperatura będzie osiągać wartości dodatnie.

  • Reklama

  SOBOTA:  Polska znajdzie się pomiędzy wyżem znad Łotwy a niżem znad Atlantyku. Będzie pochmurno z przejaśnieniami, miejscami możliwe większe rozpogodzenia. Lokalnie możliwe słabe opady śniegu. W nocy miejscami wystąpią zamglenia. Temperatura maksymalna od (-6)-(-5) stopni na Lubelszczyźnie do (-1)-0 stopni na Dolnym Śląsku. Temperatura minimalna od (-11)-(-9) stopni na wschodzie i w centrum do (-7)-(-5) stopni na zachodzie. Wiatr z kierunków wschodnich, umiarkowany w centrum kraju okresami dość silny w porywach do 40-45 km/h.

  NIEDZIELA: Polska znajdzie się w zasięgu niżu znad zachodniej  Francji, tylko krańce wschodnie kraju pozostaną pod wpływem rozległego wyżu znad Białorusi i Ukrainy. Początkowo zachmurzenie całkowite i duże, w ciągu dnia na zachodzie i południowym wschodzie pojawia się przejaśnienia i rozpogodzenia. Miejscami możliwe słabe opady śniegu. W nocy strefa przejaśnień i rozpogodzeń obejmie przeważający obszar kraju, w wielu miejscach pojawią się silne zamglenia lub mgły, które miejscami mogą osadzać szadź. W strefie mgieł wzrost zachmurzenia do dużego lub całkowitego. Temperatura maksymalna od (-7)-(-5) stopni na wschodzie do 1-3 stopni na południu. Temperatura minimalna od (-15)-(-12) stopni na wschodzie i w centrum do (-10)-(-8) stopni na zachodzie i Pomorzu. Wiatr z kierunków wschodnich, w nocy na północy skręcający na południowy i południowo-zachodni, umiarkowany do słabego.

  PONIEDZIAŁEK: Na wschodzie i w centrum pochmurno z przejaśnieniami, miejscami niewykluczone słabe opady śniegu. Na pozostałym obszarze dość pogodnie w nocy okresami bezchmurnie. Rano w wielu miejscach zanikające mgły i silne zamglenia. Temperatura maksymalna od (-5)-(-2) stopni na wschodzie do 2-4 stopni na zachodzie i południu. Temperatura minimalna od (-7)-(-5) stopni na południu i w centrum do (-3)-(-1) stopnia na Pomorzu.

  WTOREK: Na wschodzie pochmurno z przejaśnieniami, na pozostałym obszarze Polski dość pogodnie i pogodnie. Na wschodzie miejscami niewykluczone słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od 1-3 stopni na wschodzie do 5-7 stopni na zachodzie.

  Kolejne dni: W środę dość pogodnie i bez opadów. W czwartek i piątek pochmurno z przejaśnieniami. Miejscami w ciągu dnia niewykluczone opady deszczu lub deszczu ze śniegiem, w nocy możliwe lokalne opady śniegu lub okresami opady marznące. Temperatura w dzień dodatnia , tylko na krańcach wschodnich około 0 stopni lub nieco powyżej. W nocy niewielki mróz.

  Autor: M.C.

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.