Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  4) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

  5) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela

 • Prognoza pogody na tydzień 11.11-17.11.2017
  09.11.2017 21:05

  W sobotę Polska będzie się znajdować pod wpływem niżu znad Bałtyku. W pierwszej części dnia duże zachmurzenie z opadami deszczu będzie na południowym wschodzie i na Pomorzu, lokalnie możliwe opady deszczu ze śniegiem. Na pozostałym obszarze będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Po południu strefa opadów z północy obejmie również zachodnią i centralną część kraju. Temperatura maksymalna od 6-7 stopni na północnym wschodzie do 9-10 stopni na południu. Wiał będzie dość silny wiatr, w porywach do 50-60 km/h, na Wybrzeżu do 70-80km/h.

  • Reklama

  W niedzielę nadal pogodę w kraju będzie kształtował niż którego centrum będzie się znajdować nad Skandynawią. W całym kraju będzie pochmurno z dużym i całkowitym zachmurzeniem. Przed południem na wschodzie i południu lokalnie opady deszczu lub deszczu ze śniegiem a na Pomorzu deszczu przelotnego. Po południu deszcz na południu będzie zanikał, ale nadal na Pomorzu będzie deszczowo. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 4-5 stopni na wschodzie do 6-7 stopni na zachodzie. Nadal wiał będzie dość silny wiatr, w porywach do 50-60 km/h, na Wybrzeżu do 70-80km/h.

  W poniedziałek na północy pogoda będzie się poprawiać, tutaj będzie zachmurzenie umiarkowane. W dzielnicach centralnych przeważnie całkowite zachmurzenie, ale bez opadów. Najgorzej będzie na południu i południowym wschodzie, gdzie będą występowały opady deszczu a w Małopolsce deszczu ze śniegiem lub samego śniegu. W górach będzie padał śnieg. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 3-4 stopni na południu i wschodzie do 7-8 stopni na północy i zachodzie.

  We wtorek w północnej części kraju będzie dość pogodnie. Na południu zachmurzenie duże lub całkowite, przed południem lokalnie opady deszczu ze śniegiem. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 3-4 stopni na południu do 7-9 stopni na północy i zachodzie. Rano w wielu regionach spadnie do około 0 stopni.

  W środę w całym kraju będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami i bez opadów. Rano w na wschodzie i w centrum temperatura będzie spadać do (-1)-0 stopni, w ciągu dnia osiągnie maksymalnie od 4-5 stopni na południu i wschodzie do 7-8 stopni na zachodzie.

  W czwartek i piątek przeważnie będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami, lokalnie umiarkowane.   Temperatura maksymalna wynosić będzie maksymalnie od 4-5 stopni na południu i wschodzie do 7-8 stopni na zachodzie. Ranki na wschodzie i w centrum z przymrozkami.

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.