Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Natalia.

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Natalia.

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Gabriela Suska.

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Gabriela Suska.

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Józef Gigoń.

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Józef Gigoń.

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Michał.

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Michał.

 • Prognoza pogody na tydzień 11.04-17.04.2015
  09.04.2015 21:26

  W najbliższym tygodniu czekają nas dni z letnimi temperatury, lecz musimy być przygotowani również na  chłodniejszą część tygodnia.

  • Reklama

  SOBOTA: Polska znajdzie się pomiędzy wyżem znad Morza Śródziemnego a niżem znad Islandii z frontem atmosferycznym, który w ciągu nocy będzie się przemieszczał nad Polską. Dzień będzie pogodny z zachmurzeniem małym i umiarkowanym, rano miejscami bezchmurnie. W ciągu dnia wzrost zachmurzenia do dużego na zachodzie. W nocy początkowo pogodnie  tylko na zachodzie pochmurno z przejaśnieniami i możliwymi lokalnymi przelotnymi opadami deszczu. Do rana zachmurzy się w całej Polsce, lokalnie mogą występować przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna od 17-18 stopni na Suwalszczyźnie do 21-22 stopni na zachodzie. Temperatura minimalna od 6-7 stopni na Pomorzu i wschodzie do 8-9 stopni na pozostałym obszarze kraju. Wiatr południowy i zachodni, słaby w ciągu dnia umiarkowany.

  NIEDZIELA:  Polska ponownie pomiędzy wyżem znad południowej Europy a niżem znad Skandynawii z kolejnym frontem atmosferycznym, który w nocy dotrze nad Polskę. Niedziela pochmurna z przejaśnieniami, lokalnie mogą występować przelotne opady deszczu. W nocy pochmurno na północy i zachodzie kraju z  przelotnymi opadami deszczu. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie początkowa duże z przejaśnieniami. W ciągu nocy zachmurzenie wzrośnie do dużego i nad ranem strefa z przelotnymi opadami deszczu obejmie również centralna część Polski. Temperatura maksymalna od 10-12 na Pomorzu do 18-20 stopni na Lubelszczyźnie i Podkarpaciu. Temperatura minimalna od 2-4 stopni na Podlasiu do 7-8 stopni na Dolnym Śląsku. Wiatr z kierunków zachodnich, słaby w ciągu dnia umiarkowany.

  PONIEDZIAŁEK: Polska nadal pod wpływem niżu znad Finlandii z frontem atmosferycznym, który wieczorem opuści nasz kraj. Po południu od zachodu zacznie rozbudowywać się wyż. Dzień pochmurny z przelotnymi opadami deszczu. Po południu na zachodzie i Pomorzu przejaśnienia i rozpogodzenia, które w ciągu nocy będą obejmowały kolejne dzielnice Polski. W nocy przelotne opady deszczu możliwe lokalnie tylko na południowym wschodzie. Temperatura maksymalna od 9-10 stopni na Pomorzu do 15-16 na Podkarpaciu. Wiatr z kierunków zachodnich umiarkowany okresami dość silny, w nocy umiarkowany do słabego.

  KOLEJNE DNI: Pochmurno z przejaśnieniami, okresami przelotne opady deszczu. Od czwartku przejaśnienia i rozpogodzenia.

  Autor: Michał Ciosek

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.