Wiadomości pogodowe

Reklama
 • Zima jak marzenie. Zdjęcia naszych internautów.

  Zima jak marzenie.

  Ale początkowo jeszcze jesiennie. Zdjęcia naszych internautów.

  Ale początkowo jeszcze jesiennie.

  Choć nasi internauci już zimę spotkali. Zdjęcia naszych internautów.

  Choć nasi internauci już zimę spotkali.

  Piękna, prawda. Zdjęcia naszych internautów.

  Piękna, prawda.

 • Prognoza pogody na tydzień 11.01.- 17.01.2014 r.
  09.01.2014 21:33

  Coś jak zima. 

  • Reklama

  Po wielu jesiennych tygodniach - zimy 2013/1014, w prognozie na nadchodzące dni pojawiają się pierwsze symptomy białej aury. Od  niedzieli temperatura zacznie stopniowo spadać, by pod koniec tygodnia w wielu miejscach kraju utrzymywała się poniżej zera przez całą dobę. Pojawią się także opady śniegu.

  W sobotę jeszcze jesień, pochmurna i z opadami deszczu na północy kraju. W nocy
  w Sudetach słabe opady śniegu. Temperatura maksymalna od 3 – 5 stopni na północnym wschodzie do 6 – 8 stopni na zachodzie kraju. W nocy temperatura minimalna wyniesie od 1 do 3 stopni.

  Niedziela to dzień przełomowy. Zachmurzenie będzie duże lub całkowite. Początkowo występować będą opady deszczu lub deszczu ze śniegiem, przechodzące stopniowo w opady śniegu. Odczujemy wyraźne ochłodzenie. W dzień temperatura maksymalna wyniesie od
  2 – 3 stopni na wschodzie do 4 – 5 stopni na zachodzie. W ciągu dnia temperatura będzie spadać, by w nocy temperatura minimalna wynosiła od (-4) – (-3) stopni na wschodzie do (-1) – 0 stopni na zachodzie kraju.

  W poniedziałek i wtorek w całym kraju występować będzie zachmurzenie duże
  z lokalnymi przejaśnieniami. We wtorek słabe opady śniegu wystąpią na krańcach zachodnich. Temperatura maksymalna w ciągu dnia wyniesie od (-3) – (-2) stopni na północnym wschodzie do 1 – 3 stopni na południu. W nocy temperatura minimalna wyniesie od (-6) – (-4) stopni na północnym wschodzie do  (-3) – (-1) stopnia na południowym zachodzie.

  W środę i czwartek Polska podzielona będzie na dość pogodna północ i pochmurne
  z opadami śniegu południe. We środę opady śniegu na południu kraju będą dość intensywne. Termometry maksymalnie wciągu dnia wskażą od (-7) – (-4) stopni na północnym wschodzie do (-2) – (-0) stopni na południu. W nocy termometry minimalnie wskażą od (-10) – (-8) stopni na północnym wschodzie od (-5) – (-3) stopni na południu.

  W piątek odpoczniemy od opadów śniegu. Zachmurzenie będzie duże z większymi przejaśnieniami. Temperatura minimalna wyniesie od (-6) – (-4) stopni na północnym wschodzie do (-2) – (-0) stopni na południowym wschodzie. W nocy temperatura minimalna wyniesie od (-9) – (-7) stopni na północnym wschodzie od (-4) – (-2) stopni na południu.

  Ferie już niedługo, jeszcze wcześniej puchar w biegach narciarskich w Szklarskiej
  i skokach w Wiśle i Zakopanym.

  Wygląda jednak na to, że Zima (…) trochę kapryśna, ale zdąży na czas!!!

  Autor: KM

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.