Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Wiatromen

  2) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Wiatromen

  3) Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jerzy Mączewski

 • Prognoza pogody na tydzień 17-23.09.2016
  16.09.2016 14:00

  Ostatni tydzień obfitował w słońce i  wysokie temperatury, a jaka pogoda czeka nas w ostatni tydzień lata?

  • Reklama

   

  W sobotę na południu, południowym zachodnie kraju zachmurzenie duże do całkowitego, z opadami deszczu, przelotnymi opady deszczu, miejscami również z burzami. Na południu opady deszczu mogą być intensywne. Na pozostałym obszarze kraju zachmurzenie umiarkowane do małego. W pierwszej części dnia miejscami na północy zachmurzenie duże. Temperatury maksymalne od 23-25 stopni w południowej połowie kraju do 20-22 stopni na północy, chłodniej na Suwalszczyźnie i Podlasiu 16-19 stopni.

   

   

  W niedzielę w południowej połowie kraju zachmurzenie duże lub całkowite, z opadami deszczu, przelotnymi opadami deszczu, miejscami możliwe burze.  Dużo lepsza pogoda w północnej połowie kraju. Zachmurzenie umiarkowane do małego. Termometry wskażą maksymalnie od 17 do 20 stopni.

   

   

  W poniedziałek na południu kraju w dalszym ciągu zachmurzenie duże do całkowitego, ale już raczej bez opadów. Na pozostałym obszarze zachmurzenie umiarkowane, po południu na północy i północnym wschodzie wzrastające do dużego. Temperatury od 16 do 19 stopni   tylko na Suwalszczyźnie chłodniej 14-16 stopni.

   

  We wtorek w całym kraju zachmurzenie duże, miejscami całkowite. Prognozowane temperatury maksymalne wyniosą od 15 do 18 stopni, tylko na Suwalszczyźnie chłodniej 12-15 stopni.

   

  Kolejne dni pochmurne, miejscami możliwe przelotne opady deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie w środę 13-17 stopni, w czwartek 14-17,  w piątek 15-18 stopni.

   

  Autor: Bartłomiej Nowakowski

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.