Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Biela Jan

  1) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Biela Jan

  2)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  2) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  3)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  3) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  4)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  4) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  5)	Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

  5) Fotografia z galerii zdjęć przesłanych przez internautów. Autor: Piotr Abramczyk

 • Prognoza pogody na tydzień 10.12-16.12.2016
  08.12.2016 23:44

  W sobotę na pogodę będzie wpływać zatoka niskiego ciśnienia związana z niżem znad Morza Norweskiego. Na południu i południowym zachodzie będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami. Na pozostałym obszarze zachmurzenie całkowite z opadami deszczu i mżawki. Temperatura maksymalna wynosić będzie przeważnie 8-10 stopni. Chłodniej będzie na południowym wschodzie, gdzie na termometrach zobaczymy tylko od 4 do 7 stopni.

  • Reklama

  W niedzielę pogodę nadal będzie kształtować niż którego centrum przesunie się nad Bałtyk. W całym kraju będzie pochmurno z całkowitym zachmurzeniem oraz umiarkowanymi a lokalnie dość silnymi opadami deszczu. W obszarach podgórskich opady deszczu będą przechodzić w deszcz ze śniegiem. W nocy z niedzieli na poniedziałek również na północnym wschodzie i północy opady deszczu będą przechodzić w opady deszczu ze śniegiem a później śniegu. Temperatura maksymalna wynosić będzie przeważnie 6-8 stopni, jedynie na krańcach południowo-wschodnich 3-5 stopni

  W poniedziałek już w całym kraju da się odczuć spływ chłodnego powietrza z północy. W całym kraju nadal będzie dużo chmur i opady. Początkowo na północy, w centrum, na wschodzie oraz w górach padał będzie śnieg. Na zachodzie i południu początkowo będzie padał deszcz, ale stopniowo i tutaj opady deszczu przechodzić będą w śnieg. Po południu na północy pojawią się przejaśnienia i opady zaczną zanikać. Na termometrach od (-3)-(-1) stopni na północnym wschodzie do 6-7 stopni na krańcach zachodnich. Na pozostałym obszarze przeważnie od 3 do 5 stopni.

  We wtorek odpoczniemy od opadów. W całym kraju przeważnie będzie zachmurzenie umiarkowane, lokalnie zwiększające się do dużego. W całym kraju będzie już chłodniej. Temperatury maksymalne wynosić będą od (-2)-0 stopni na wschodzie do 2-3 stopni na zachodzie i północy. 

  W środę przeważnie będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami, ale również bez opadów. Na termometrach zobaczymy od (-2)-0 stopni na wschodzie do 2-4 stopni na zachodzie i północy.  

  Czwartek  i piątek bez opadów. Przeważnie będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami. W piątek na południu a później również w centrum będzie pogodnie z małym lub umiarkowanym zachmurzeniem. Na termometrach nadal od (-2)-0 stopni na wschodzie do 2-4 stopni na zachodzie.  

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.