Wiadomości pogodowe

Reklama
 • Pogoda nad morzem.

  Pogoda nad morzem. Zdjęcie: http://www.sxc.hu

 • Prognoza pogody na tydzień 10.07-16.07.2010
  09.07.2010 14:42

  W weekend w całym kraju praktycznie bezchmurnie. Będzie bardzo gorąco. Temperatura maksymalna  wynosić będzie od 27-29 stopni na Podkarpaciu i Lubelszczyźnie do 32-35 stopni  w Wielkopolsce i Ziemi Lubuskiej. Nie będzie orzeźwiał nas wiatr, gdyż będzie wiał słabo, ze zmiennych kierunków.

  • Reklama

  Poniedziałek to kontynuacja upalnej pogody w całym kraju z temperaturami od 30-32 stopni na Podkarpaciu do 34-35 stopni na zachodzie.

  Wtorek będzie kolejnym upalnym dniem, chociaż dzięki temu, że będą pojawiać się chmury, to termometry zatrzymają się na 32-33 kreskach.  Nieco chłodniej będzie również na południowym wschodzie, gdzie temperatury powinny wynosić od 27 do 29 stopni.  Lokalnie na Podkarpaciu oraz Pomorzu Zachodnim i Ziemi Lubuskiej mogą pojawić się burze.

  Podobnie sytuacja wyglądała będzie w środę, chociaż burz mogą spodziewać się jedynie mieszkańcy Małopolski, Lubelszczyzny oraz Podkarpacia. Temperatury nadal będą wysokie, praktycznie w całym kraju wynosić będą 30-33 stopnie.

  W czwartek nadal będzie gorąco z temperaturami 30-33 stopnie oraz z niewielką ilością chmur w ciągu dnia.

  Nieco chłodniejszy zapowiada się piątek, gdy temperatura maksymalna wynosić będzie 28-30 stopni, a w całym kraju po południu spodziewamy się opadu przelotnego deszczu lub burzy.

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.