Wiadomości pogodowe

Reklama
 • 1. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela.

  1. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Zdjęcie tytułowe. Autor: Jan Biela.

  2. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  2. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  3. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  3. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  4. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  4. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  5. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

  5. Fotografia z galerii zdjęć nadesłanych przez Internautów. Autor: Jan Biela.

 • Prognoza pogody na tydzień 09.09-15.09.2017
  08.09.2017 13:11

  W sobotę Polska będzie znajdować się pomiędzy niżem znad Morza Północnego a wyżem znad Ukrainy. Na zachodzie, północnym zachodzie i północy będzie pochmurno z dużym zachmurzeniem oraz opadami przelotnymi deszczu. Na pozostałym obszarze będzie pogodnie z małym i umiarkowanym zachmurzeniem. Temperatura maksymalna wyniesie od 21-23 stopni na północy do 25-27 stopni na południu.

  • Reklama

  W niedzielę Polska nadal znajdować się będzie pod wpływem niżu znad Morza Północnego. Pochmurna pogoda ze słabymi opadami deszczu przesunie się do centrum. Na wschodzie i połudnowym wschodzie nadal będzie pogodnie, na zachodzie będą przejaśnienia. Na zachodzie i północy będzie chłodno, od 18 do 19 stopni. Od Małopolski po Podlasie nadal ciepło, 25-27 stopni.

  W poniedziałek w pierwszej części dnia pochmurno ze słabymi opadami deszczu będzie w pasie od Suwalszczyzny, przez centrum po Opolszczyznę. Lokalnie możliwe również burze. Na pozostałym obszarze dość pogodnie z umiarkowanym zachmurzeniem, okresowo duże z przejaśnieniami. W drugiej części dnia będzie się chmurzyć na zachodzie i północy i przybędzie opadów deszczu. Temperatura maksymalna wyniesie od 20-22 stopni na zachodzie i północy do 27-29 stopni na południowym wschodzie.

  We wtorek będzie przeważnie duże zachmurzenie z opadami przelotnymi deszczu a we wschodniej części kraju również licznymi burzami. Na termometrach zobaczymy maksymalnie od 16-18 stopni na zachodzie do 23-26 stopni na wschodzie.

  W środę opady deszczu opuszczą Polskę i pogoda będzie się poprawiać. Przeważnie będzie zachmurzenie umiarkowane lub duże z przejaśnieniami. Początkowo opady przelotne będą jeszcze występować na wschodzie a w drugiej części dnia mogą występować lokalnie na północy i północnym zachodzie. Temperatura maksymalna wynosić będzie od 17-19 stopni na północnym wschodzie do 20-22 stopni na południowym zachodzie.

  W czwartek i piątek w całym kraju będzie zachmurzenie duże z przejaśnieniami ale i okresowymi opadami przelotnymi deszczu. Temperatura maksymalna w czwartek będzie wynosić od 15-17 stopni na zachodzie do 20-22 stopni na południowym wschodzie. W piątek już w całym kraju zaledwie 15-17 stopni.

  Autor: Arkadiusz Wierzbicki

MeteoGroup informuje, że na swoich stronach www stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Aby dowiedzieć się więcej na ich temat proszę kliknąć tutaj.